Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek melyik fáj jobban,...

Szerintetek melyik fáj jobban, a herén vagy a hasba rúgás?

Figyelt kérdés

Nemrég óta sokat lógok együtt a barátaimmal. Nemrégiben egyik gyerek csinált egy butaságot (nagyon hosszú, nem részleteném), erre egy másik azt mondta neki, hogy bűntetésként egy rúgás jár, válszthat, hogy hasba vagy herébe kéri. Szerintetek melyik a fájdalmasabb? Melyikkel jár jobban az ember?

19/f



2019. nov. 23. 00:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
A herén rúgás jobban fáj.
2019. nov. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
90%
A herén rúgás, volt már olyan ember akit tökónrúgtak szétrepedtek a golyói és azonnal meghalt. Ha meg hasbavernek akkor azt érinthet vesét, gyomrot stb. Ami nem tesz jót nekik
2019. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Engem általános iskola alsó tagozatban az egyik osztálytársam a következővel ugratott be:


Megkérdezte: láttad már a lóharapásomat? Erre felhúzta a vállán a pólót, hogy megnézzem. Na ezzel elvonta a figyelmem és úgy tökön térdelt, hogy a mai napig csillagokat látok tőle, valami brutálisan sokkoló érzés.


A haverotokat se hasba, se tökön ne rúgjátok, mert pl. a hasbarúgásnál komoly belső sérülései keletkezhetnek. Max rúgjátok korrekten seggbe.

2019. nov. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem rúg9tt tökön domina,egyre erösebb rugasokkal,az utolsó után szo szerint elajultam!

Ha erössen megrúgnak kb.erre szamits

2019. nov. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kerültem hasonló helyzetbe, én tökön rúgtam a srácot. Nem végeztem ki, de kapott a golyóiba egy elég erőset. Azóta is jóban vagyunk :)
2019. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Ez a jelenet mintha egy filmben is megtörtént volna...
2019. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem láttam még egy filmben sem, de lehet hogy a haverom onnan szedte
2019. nov. 23. 11:32
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
A szándékosan okozott ilyen sérülésért büntetés jár ,éveket lehet börtönben tölteni.
2019. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A herén rúgás természetesen. Inkább viselem 10-szer hasba, mint egyszer tökön....
2019. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
azta, akkor sokkal jobban fájhat, ha inkább hasba kérnéd 10-szer
2019. nov. 30. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!