Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi állhat merevedési zavarom...

Mi állhat merevedési zavarom mögött? Esetleg volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra azt vettem észre, hogy nehezebben bírható működésre férfi testrészem. Utána olvastam az interneten de ilyet sehol se találtam, mint amit én tapasztaltam. Kb 4 napja tart az egész. Reggelenként mindig erős merevedessel kelek és semmi problémám nincs vele. Onnantól kezdve viszont mintha nem is lenne. Ha magamhoz nyúlok akkor is sokkal de sokkal később sikerül elérni a merevedett állapotot. Valakinek volt már hasonló? Esetleg ajánlatok mivel lehetnék újra a régi?

2019. nov. 24. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

4 nap semmi.

Történt valami? Nagyobb fizikai vagy lelki megterhelés? Betegség? Gyógyszereknek is lehet ilyen hatása. Vagy az elmúlt napokban sokat használtad, és most pihen. Bármi lehet.

2019. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi. Majdnem egy éve komolyabb párkapcsolatom van és egyszer csak azon kaptam magam, hogy nem nagyon akar reagálni ott lent. Lehet az utóbbi időben túl sok volt a megterhelés neki. Nem tudom. De mivel nem éltem át meg ilyet eléggé megremitett.
2019. nov. 24. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán a párodat untad meg.
2019. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem értek hozzá, csak egy tipp: cinkhiány

A hónapok óta húzódó merevedési zavaraim most megoldódni látszanak. Szedtem mindenféle kiegészítőt, de semmi más nem segített. Azért nem gondoltam a cinkre, mert direkt sok olyan ételt (pl tökmag) ettem, amiben van, viszont utóbb olvastam, hogy gyakran rossz a felszívódása és úgy is kialakulhat hiány, ha egyébként eleget viszünk be.

Szerintem próbáld ki te is, (filléres dolog) aztán ha nem segít, akkor orvos.

2019. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korod?
2019. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Legtöbbször cukorbetegség, alacsony pajzsmirigy szint is lehet a háttérben. Egy vérvétel kell mindenképpen.

2019. dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Andrologus tud adni gyógyszert. Attól le sem tudod lőni a répát. Tapasztalat!!
2020. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha mondjuk 78, akkor nem olyan nagy probléma.
2021. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!