Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen krémet használjak...

Milyen krémet használjak fordyce pöttyök ellen?

Figyelt kérdés
A lézeres kezelés túl drága lenne, milyen kenőcs vált be nektek? Házi megoldás is érdekel. Köszi

2019. nov. 25. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen krémet.

A pöttyök - szerencsés esetben - idővel csökkennek, egyébként meg semmi gond azokkal, semmiben nem zavaró a létük.

2019. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számomra házi praktika vált be és nagyon örültem neki.

Elkeserített ugyanis, hogy a péniszem tövénél elég jelentősen megjelentek a pöttyök, érezni is lehetett az egyenetlenségeket.

Szóval anno olvastam, hogy valaki fogkrémmel "szárította le" őket, ami nyilván nem egy az egyben szárítás, inkább mérsékli a pöttyöket.

Nekem szemmel látható az eredmény, és nagy mértékben javult.

Mellé mondjuk rendszeresen kenem különböző olajokkal, teafaolajos szappant használok.

2019. dec. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. dec. 10. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm, érdekes ez. Én is elakartam tűnteni, annyira nem vészes, de akad jó pár az egész szerszámon.


De mostani barátnőm azt mondja, ő előtte még ilyet nem érzett, sokkal jobb érzés a szeretkezés, mint valaha eddig. Gondolkodtam és persze, szerinted miért vannak bordázott, teli püttyözött kondomok?

2020. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Fordyce-pöttyök hátterében normális, de kivezetőcsatorna nélküli faggyú mirigyek túltengése-cystásodása áll.


Emiatt nem szabad nyomkodni őket, nem tudnak ürülni, begyulladnak.


Helyi kezelések teljesen értelmetlenek (a bőr alatt vannak, csatornájuk sincs amin keresztül a hatóanyagok fel tudnának szívódni).


Csak az égetéses módszerek lennének hatásosak, de heget hagynak - ahány égetett mirigy, annyi heg. Nem éri meg se szépségileg, se...



..."érzetileg". Nem betegség!

2020. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!