Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lágyéksérvre milyen fájdalomcs...

Lágyéksérvre milyen fájdalomcsillapítót szedtetek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Műtét! Azonnal!
2019. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Lágyék sérvre steril szike .
2019. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen 2 hónap múlva lesz a műtét, de addig is kelleni fog a fájdalomcsillapító.

Ketodexet írtak fel , de azt mondták azt 20 napnál tovább nem ajánlott szedni, ezért szükség lesz addig más fájdalomcsillapítóra is , ami kevésbé erős.

Nálatok hogy volt a műtét előtt?

Mennyit kellett várnotok a műtétre?

Igazából látható jele nincs , csak tapintásra vágta rá a sebész , hogy ez lágyéksérv.

És nektek állandó volt a fájdalom?

Másnál is előfordult , hogy éjszaka jobban fájt?

Nektek milyen fájdalommal járt?

Bocs, hogy ennyit kérdezek, csak érdekel.

Köszönöm előre is a válaszokat...:)

2019. nov. 25. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Contramal 50 mg

Nekem csak bizonyos mozdulatokra fájt, és ha sokat álltam. Próbálj az ellentétes oldalon feküdni.

2019. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is inkább látszódott,mit fájt.Talán 2 hetet vártam a műtétre .Laparoszkópos volt ,fájdalom mentes gyógyulással.
2019. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan erre, nincs fájdalomcsillapító. Próbáld meg azt ami neked bevált előtte. Akár a napi max. adagot is.
2019. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évekig volt , de sose fájt, persze azért is húztam évekig.
2019. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hopesoo válasza:
Műtét utánra hagyd meg, akkor tényleg fájdalmas lesz!
2019. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeptembertől mostanáig vártam a műtéttel. Nekem vagy egyáltalán nem fájt, csak álló helyzetben látszott egy szilva nagyságú kidudorodás, vagy olyan iszonyú rosszullét fogott el, hogy az ügyeleten kötöttem ki háromszor szeptember óta. Iszonyú, fokozatosan erősődő hasfájdalom, majd hányinger, hányások, 170/110 vérnyomás 38.8 fokos láz. Levegő kapkodás. (Állítólag ez sokkos állapot volt.) Egyik tünet sem volt csillapítható semmivel. Egyetlen megoldás: az ügyeletes sebész orvos egy mozdulattal visszatette. 5-10 perc múlva minden tünet eltünt és teljesen jól éreztem magam. Nem tudom mi válthatta ki. Egyik esetben sem erőltettem meg magam.
2019. dec. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!