Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi intim szőrtelenítés....

Férfi intim szőrtelenítés. Aki volt ilyenen leírná mi történt?

Figyelt kérdés

Terveznék elmenni, mert nehezen kezelem a helyzetet már, főleg a fenékbelső vonalában és a here alatti részeken. (Nem vagyok meleg, nem ilyen oka van, de nagyon zavaró az ánuszom körül.)


Amit találtam, ott írják, hogy pénisz, here, fenékbelső is benne van.


Kicsit tartok viszont attól, hogy ilyen helyzetben erekcióm lenne. Volt valaki ilyenen? Hogyan zajlik?



2019. nov. 26. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Helló! Két észrevételem lenne.

1, Sok helyen úgy van megoldva, hogy nőknek nő végzi, férfiaknak férfi.

2, Úgy fog fájni, hogy esélyed sem lesz erekcióra, csak a végét fogod epekedve várni.

2019. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok még...

Illetve őszintén beszélsz erről a félelmedről az intim kozmetikusnál még mielőtt időpontot kérsz. Biztos nem te leszel az első, aki ezt megkérdezi.

2019. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha gyantával csinálja akkor inkább sírógörcsöd lesz nem erekciód :D Szerintem ezen ne parázz.

"nagyon zavaró az ánuszom körül"

Biztos, hogy a szőr a zavaró? Mert alapból nem szabadna semmilyen tünetet okoznia. ha borotválod akkor természetes, hogy szűr, irritált és kellemetlen érzést hagy de ha nem akkor nem okozhatna sok gondot. Nincs valami más dolog a háttérben? (aranyér, aranyeres irritáció, gombás/bakteriális fertőzés?) Mert az ilyesmi okozhat zavaró tüneteket és megtévesztő lehet, hogy a szőr áll a háttérben vagy sem.

2019. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1: Amit kinéztem ott nő csinálná. Eszembe se jutott, hogy lehet férfi is, de nem kifejezetten keresném a helyet, ahol van.


3: Igen, a szőr a zavaró. NAGYON sok szőr. De tényleg. Elképednél ha látnád a fenekem és a fenékbelsőm. :D / :(


A pénisz esetén nyilván akkor kínosabb a helyzet, ha meg kell fognia. De részben ezt is kérdezném: ilyenkor a kozmetikus konkrétan megfogja a péniszem?

2019. nov. 26. 12:10
 5/7 A kérdező kommentje:

3: Kiegészítem még. Szerencsére az általad leírtakból nem tapasztaltam semmit. Nem úgy zavaró, hogy viszket, csíp, stb. Nem ilyen.


Hanem a sok szőr miatt jobban izzad, nehezebb megmosnom magam ezen a területen. Nyáron borzalmas az izzadás, + melegségérzet. Szöszök az alsóneműről. :D


Így értettem a "nagyon zavarót" inkább. :)

2019. nov. 26. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
nem jo,utana kipattog,tiszta vörös pattanasos lesz,szerintem vegyél trimmelö gépet es azzal told le én ugy szoktam..azatn van mikor gillettel kopaszra is borotvalom
2019. nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Megérkezés után vetkőzés pucérra és felfekszem a kezelő asztalra. Át tisztogat, utánna hintőpor és leszed csupaszra gyantával. Ha kész az intim területtel, leszedi a hónaljamat is. Ezután fordulás. Művelet ugyan az. A fenék belsőt és az ánnusz környékét is legyantázza. Nekem 10-ből 9-szer határozott erekcióm van, de ez a kozmetikusom nem zavarja. De ahogy észrevettem ez nem is proléma, mert ilyenkor megfeszül a bőr és könnyebben lelehet gyantázni. Mondjuk orgazmus közeli állapotba soha nem kerültem.
2020. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!