Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Has, hát, mellkas szőrteleníté...

Has, hát, mellkas szőrtelenítésére mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
nagyon szőrös vagyok és zavar. Azt hallottam, illetve tapasztaltam, ha borotvával csinálom, akkor erősödik a szál.mit ajánlotok?

2019. nov. 26. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Tévhit, hogy erősödik és nem is lesz sűrűbb a borotvától. Ártani ezért nem ártasz vele, ha netán a borotvát választod. Optikailag ugyan úgy tűnhet, de eltelik egy kis idő és ugyan olyan, mint volt. Persze ha idő közben nem erősödik, de az borotva nélkül is megtörténne.

Ha néhány szál, persze mértéktől függ, akkor esetleg csipesszel megoldhatod, vagy megkérsz rá valakit. Gondolok itt hát esetén. Egyéb esetben, ami sokkal jobb, mivel tartósabb, nem szúr: gyanta. Nyilván egyedül nem fog menni, főleg háton. De még az epilátor is szóba jöhet. Nem kellemes, ezt aláírom, de hát ki kell bírni.

Kicsit, ami többe fáj, az az IPL gép. Érdemes erőset venni, így mondjuk akciósan se menj 50k alá. Feltéve persze, ha neked megér ennyit. Netán pároddal (ha van) együtt használjátok.

2019. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elektromos testszőrnyírót használok,ami lényegében villanyborotva.
2019. nov. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!