Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszen lévő elváltozád,...

A péniszen lévő elváltozád, folt. Kérlek olvasd a leírást. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már kb 3 hónapja van egy piros folt a makkomon, ami folyamatosam terjed, nem viszket, nem fáj.(körűl vagyok metélve) Ezen a piros részen maszturbálás után a bőr kirepedezik, "összefonnyad" majd lehámlik, és ez újra és újra. Most rávettem magam elmentem urulogiára, viszont Februarra adtak időpontot. Esetleg tudnátok adni tanácsokat, házi praktikákat amiket tudok itthon tenni addig ellene? (a canestent mar probaltam) Köszönöm hogy elolvastad.

2019. nov. 27. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Elmennék magánba, ahol 15-ért teljeskörű vizsgálatot kapsz. Nem várnék februárig és 100%, hogy nem állnék neki magamtól kezelni. Valószínűleg balanitis, bakteriális fertőzés. Le kell állni a maszturbálással amíg ki nem lesz kezelve, mert a sérült nyálkahártya miatt további fertőzések is várhatók.
2019. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne urologiára menj vele, hanem bor- és nemibeteeg gondozóba. Jobban is értenek hozzá és valószínűleg időpontot is hamarabb kapsz. Mondjuk nekem simán megérne 10-16 ezret egy magánrendelése, hogy ne kelljen 3 hónapot várnom...

Amugy elsőre gombanak tűnik, de akkor a canestennek használnia kellett volna.

2019. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász még a héten fogad. 10-15 ezer Ft. Valószínűleg valami gomba. Ad rá kencét. Igyekezz.
2019. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Magánban sem tudnak többet a dokik,csak 5 perccel többet foglalkoznak veled .Nekem is csak a zsebem lett könnyebb .

A Canestennek száritó hatása van .A Neogranormon viszont több mindenre jó .

2019. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 27. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tetran kenőcs vény nélküli, valamint Octenisept fertőtlenítővel kezeld napi 3 szor, estére pedig kend be vékonyan Tetrán kenőccsel. Bizonyos kórházakban nem kell uróra időpo tot kérni, valamint nem kötelező a lakhekyed szerinti kórház, klinika vagy rendelőintézetbe menni.
2019. nov. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!