Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy valamilyen...

Lehetséges, hogy valamilyen bakteriális fertőzésem van?

Figyelt kérdés

Nem gondolom, hogy az van, csak a barátnőm picit felhúzta magát így elkezdtem megfontolni.


Eddig még soha (most sincs) sem volt semmilyen kiütés a farkamon és soha sem (most sem) viszketett.


Viszont tegnap amikor a barátnőm jött szokatlanúl büdös volt, az ő megfogalmazása szerint hal szaga volt, így elmentem zuhanyozni és elvileg utána is lehetett egy picit érezni az illatot.


Így tegnap óvszert használtam, csak hogy megnyugtassam hogy semmi baj sincs.


Ma reggel viszont azt akarta már, hogy védelem nélkül dugjam be. Így azt tettem. Ez olyan reggel 8 körül lehetett.


(Ezután mindketten lezuhanyoztunk, hogy tisztán kezdjük el a napunkat)


Pár órával később 15:00 fele írta ijedten, hogy elment WCre és már neki is hal szaga van.


Amit furcsálok, mert én ma voltam konditerembe és haza jöttem zuhanyozni, de még pont előtte írt így megtudtam szagolni lent a dolgokat. Plusz mindent megfogtam és a kezemet is megszagoltam és semmit sem éreztem.


Ezek után meg arra is gondoltam, hogy ha egyátalán legrosszabb esetben is valamilyen gombás fertőzésem lenne, akkor nem hiszem, hogy érintkezés után pár órával már bűzt ereztene a partnerem nemiszerve.


Van valami realitása, hogy:

1. Ténylegesen van valamilyen fertőzésem, úgy hogy semmi más jele nem volt, csak tegnap nagyon büdös, ma reggel meg picit volt az a farkam és most (délután) már egyátalán nem érzek semmit és semmilyen további tünetem nincs és nem is volt.


2. (ha mégis lenne valami bajom) Ilyen gyorsan megjelenjenek nálla a tünetek. Azaz kb 6-7 óra után elkezdjen bűzt árasztani a nemi szerve úgy hogy (szex utáni) fürdéssel indította a napot.



Persze, csak hogy megnyugtassam őt és önmagamat foglalok időpontot urológián, de gondolom még kb 1 hét mire orvost látok és ha mintát vesz az még 1 hét minimum mire vissza jön az eredmény.


Csak érdekelne, hogy ezek egyátalán lehetséges félelmek-e vagy csak a barátnőm reagálja túl a dolgokat és képzeli be magának.


(Jelenleg menstruál és most kezdett el előszőr hormonos fogamzásgátló tablettákat szedni így alapból picit ki van most)



2019. nov. 27. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,a fiúké hal szagú,a lányoké meg Pál-pusztai sajt szagú.
2019. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Férfiaknál a húgyúti fertőzéseknek később jönnek ki a tünetei, ha megfertőzted is, az nem 6-7 órával előtte volt. Szerintem, ha te nem éreztél semmit, akkor valószínűleg túlreagálja a hormon változás miatt.
2019. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!