Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteron probléma?...

Tesztoszteron probléma? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, valahol 2,5 hónapja merevedési zavarom van, a péniszem körülbelül 60-70%-ig erektál, és ezt az állapotot is nehezen tartja meg. A libidóm szintúgy nagy mértékben csökkent. El is mentem urológushoz aki hormontesztre küldött, és a szabad tesztoszteron értéke nekem 97,66 pg/ml ami a referencia tartomány alatt van (100,00-500,00 pg/ml).

Szerintetek mitől lehet ez?

Optimalizálhatom a tesztoszteron szintemet azzal hogy nem maszturbálok huzamosabb ideig?

19 éves vagyok.



2019. nov. 28. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak rosszabb állapotot váltasz ki.

Amit nem használnak,az egyre jobban leépül.

2019. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Milyen rosszabb állapotot????

A tesztoszteron a nem kicsapott spermával egyenesen arányos.


Minnél inkább lefejed magad, annál inkább alacsonyabb lesz a tesztoszteronszint.


Nem hallottál még olyanról, hogy a boxolók nem élnek nemi életet a nagyobb meccsek előtt??? Szerinted miért?

A tesztoszteron férfiasságot és erőt ad.


Lehet orgazmusod magömlés nélkül is.

Pc izmod lükteti ki a spermát, meg azzal tudod megállítani a vizeletet.

Orgazmus közben ha azt befeszíted a sperma bentmarad és nem jön ki, így mondjuk végtelenségig tudod vinni a szexet a nővel.

2019. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És mennyi a totál tesztoszteron?

Mit mondott az andrológus?

Anabolikus szteroidot szedtél valaha?

2019. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem szedtem soha szteroidot.

Totál tesztoszteron: 10,600 nmol/l (Ref tartomány: 5,550-25,170 nmol/l)

2019. dec. 5. 23:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Andrológusnál még nem voltam, dec 11.én találkozok megint az urológussal.
2019. dec. 5. 23:39
 6/9 anonim válasza:
Mit mondott a doki?
2019. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az urológus végül érdembeli megoldás nélkül továbbküldött egy andrológus-urológus szakemberhez. Szerinte a tesztóm rendben van, a prolactinom ami magas. Kicsit aggódom, mert elkezdtem némi úszógumit felszedni. Nagyon nehezen hízó típus voltam/(vagyok), sokszor akadt problémám az edzések során a tömegelős étrenddel, mert csak akkor híztam bármit is ha hányásig kajáltam legalább napi 2-3x. Most úgy jött fel rám zsír hogy egy jóideje nem eszek olyan nagyon sokat. Biztos vagyok abban hogy valami hormonális probléma állhat fent.
2019. dec. 14. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:

A tesztoszteron pótlás és a prolactin beálliása nem andrológus dolga.

Hanem endokrinológusé.

Szedhetsz valami jobb minőségű tesztó fokozót: LetroXT blackstone labs,Muscle rage regenerate.

Tesztoszteron referencia:9.9-27,5

2019. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha még nincs diagnózisod, érdemes endokrinológushoz fordulnod.

A magas prolaktin és alacsony tesztotszteron szint akár jó indulatu agyalapi mirígy daganatra is utalhat.

Egy kontarsztanyagos koponya MR tudja pontosan kimutatni, hogy erről van-e szó.

2020. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!