Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki segítene elemezni egy...

Valaki segítene elemezni egy röntgen képet (rák)?

Figyelt kérdés

Az egyik külföldi ismerősömnél rákot diagnosztizáltak.

Valaki tudna többet mondani? (Több ember többet lát alapon... nem igazán van megelégedve az orvosával.)


[link]



2019. nov. 28. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem! Szerinted a fotelból laikusok fogják eldönteni mi lesz az ismerősöddel? Ezt te sem gondolhatod komolyan.
2019. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nincs megelégedve az orvosával de majd itt q gyakorin valami háziasszony felállít egy új diagnózist és ráolvasással meg is gyógyítja. :) vagy hogy gondoltad?
2019. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Remélem ezután nem szemeteled tovább a kérdést.

Senki sem tudja, hogy pontosan milyen személyek vannak itt. Igenis előfordulhatnak, olyan lelkes orvostanhallgatók, esetleg orvosok, mentősök, nővérek, egészségügyi dolgozók vagy szimplán nagyon tapasztalt emberek, akik ezt az utat végig járták közvetlenül/közvetetten, akik igenis érdemi segítséggel tudnak szolgálni, mivel van tapasztalatuk.

Ennek a helyzetnek nem arról kéne szólnia, hogy valaki pofátlanul keresi a kákán a csomót, hanem megpróbál valamit hozzátenni. (tapasztalatok, jó tanácsok, bármi amibe a fájó és aggódó lélek kapaszkodni tud. )


Ezt nevezik szeretetnek, amikor bármennyire is lehetetlen valami, megpróbáljuk, hátha.. nem számít, hogy szinte nincs is esélye, de akkor is megtesszük.


A szimpla gonoszkodás, kötekedés egyet árul el, mégpedig azt, hogy szörnyen rosszul bánt veled az élet, mivel hiányzik belőled az empátia. Ha nem tudok semmit, akkor tovább lépek és nem hergelem az aggódó embert. Ezek szerint ez neked nem sikerült.


Örülök, hogy a gonoszkodás boldoggá tesz, reméljük nem kerülsz hasonló helyzetbe, hogy rájöjj, milyen undorítóan viselkedsz most.


Felőlem a téma ezen oldala zárva!


Várom az esetleges tanácsokat, tapasztalatokat, bármiféle segítséget! Köszönöm!

2019. nov. 28. 21:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok idegsebész, csak agykutató... de soha nem mernék így látatlanban diagnózist mondani.


Sajnos azonban ez súlyosnak tűnik. Hatalmas terület érintett, és nem tudni hogy műthető-e.


Majd az onkológus/idegsebész véleményét kell meghallgatni, de nem sok jót jelent ez a hatalmas tumor. :(

2019. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek amúgy tényleg semmi értelme, mert most elmondod neki, hogy valaki azt írta meg fog halni?


Váltson orvost, vagy vigye el a leletet más idegsebészeknek. Ezt a fórumon nem lehet megválaszolni.

2019. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvosként szintén az a véleményem, hogy értelmetlen a kérdés. A jobb fali lebenyben van egy hatalmas tumor. Ezen nem nagyon van mit elemezni.


Egyébként ez nem szimpla röntgenkép hanem egy koponya CT sorozat.

2019. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Nekem is volt súlyos betegségem. Pontosan tudom milyen a kilátastalan helyzet. Pont ezért írtam amit, hogy ez nem az a hely ahol segítséget fogsz kapni. Sőt!!! Keresd meg a legjobb orvost a témaban és hozzá forduljatok. Annak van értelme, ennek nem. Értem hogy rossz de attól nem lesz jobb, hogy kígyót békát kiabálsz másokra.
2019. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elnézést tényleg nem értek hozzá. Ezeken a képeken melyik a tumor?
2019. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Alulról második sor, balról második kép, agy innen nézve bal valójában jobb oldalán hatalmas fekete paca, itt látszik legjobban. (CT képek olyanok mintha alulról néznénk az adott szeletre felfelé).
2019. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző:

Az "csak" az ödéma.

A középső sorban van a tu.

2019. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!