Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt már merevedési problémád/...

Volt már merevedési problémád/zavarod? Esetleg szerviproblémák miatt vagy más? Mi segített?

Figyelt kérdés
25 vagyok és már joideje nincs reggeli merevedésem, spontán merevedésem, nehezen áll fel, és mikor feláll akkor ahogy kijön a cucc leis lankad. Még szűz vagyok, vártam a megfelelő lányra és megvan. Vele bepotolnám az elmaradt éveket, de van ez a probléma
2019. nov. 30. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A reggeli merevedés nem kőbe vésett dolog .Akár 2 oka is lehet,de egyik sem betegségre utal .

Keress rá orvosi könyvben arra,ahol le van írva ,hogy is jön létre a merevedés,és azt hogy lehet egy ideig megtartani .

Semmiről sem késtél le .

Mindent az agyunk írányit,ezt is .

2019. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utánna nézek 🙂
2019. nov. 30. 22:57
 3/4 A kérdező kommentje:
És valakinek pl volt szervi okok miatt?
2019. dec. 1. 08:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat önkielégítesz akkor is lehet merevedési gond. Nekem a napi egy önkielégítéstől egy idő után megszűnt a reggeli merevedésem + nem is állt úgy ahogy kellett volna akció közben sem. Abbahagytam az önkielégítést azóta semmi gond nincs vele.
2019. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!