Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét, vagy inkább...

Fitymafék műtét, vagy inkább körülmetélés?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, eddig nem okozott gondot a fitymafékem, szexnél sem, csak néha húzódott kicsit az elején...

Mostanában viszont jobban feszül, kényelmetlenebb. Van időpontom urológiára, de olvastam, hogy ilyenkor általában fitymafék műtétet végeznek, viszont sok helyen javasolják, hogy jobb a teljes körülmetélést választani. Véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy ha csak a fitymafék műtét indokolt, akkor is érdemesebb e hosszú távon a körülmetélés mellett dönteni. Utóbbi nem e rontja a potenciát, az érzékenység csökkenése miatt.



2019. dec. 1. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a fékkel van gond, aminek kezelése jóval kisebb műtéttel jár, miért nem elég csak azt megcsináltatni?
2019. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is csak a fék műtét mellett vagyok, csak ahol olvasgattam a fitymafék műtéttel kapcsolatos kérdéseket, ott sokan írták, hogy akkor már érdemesebb metéltetni.... és ezért nem is értettem miért. Ezért vagyok kíváncsi a mellette, és ellene szóló érvekre.
2019. dec. 1. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt értelmesebb lenne egy szakorvossal megbeszélni!
2019. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Van időpontom, csak előtte probálok több irányból tájékozódni. Nyilván a szakorvos véleménye a döntő, de azért érdekel kinek mi a tapasztalata.
2019. dec. 1. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

1. Lézeres fék átvágás a legrosszabb amit tehetsz rövid fék esetén


Indokok:


-A lézersugár roncsolja a körülötte lévő szöveteket, megkeményednek, érzékenyek lesznek. Merevedéskor, ezek a részek feszülni, fájni fognak.


Fekete Feri vett egy sokkmilliós lézeres gépet, annak a borsos árát vissza kell valahogy hozni.


2. Fék átvágás, szintén nem a leg emberségesebb megoldás. Mindenki döntse el magának, nézzen meg egy videót, milyen barbár dolog is ez.


3. Frenulum tying(fékalávarrás) Ez a legjobb módszer amivel a problemát meg lehet oldani, nem okoz nyílt sebet amit össze kellene varrni, mint a fék átvágás, meg nem károsítja a körülötte levő szöveteket.



Beletesznek a fékbe pár varratot, amitől a fék meggyengül és magától lemálik.


Körülmetélés annyi ”haszna” van, hogy csökken majd a makkod érzékenysége. De azt anélül is tudod fejleszteni.

2019. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Féket és a metélést együttesen akkor végzik el,ha teljes metélés van.Forditva értelmetlen lenne .

Semmiféle metélésnek ne dőlj be,mert itt annak nagy támogatottsága lehet .

Féket teljes egészében el kell távolitani,mint ahogy régen is csinálták .Az az orvos aki nem lusta így végezni,ma is igy csinálja .

Amelyik meg lusta ,átvágja ,2 varrat bele,aztán start haza .2 hónap mulva mg panaszkodik a fiú,sajnos most sem lett jobb.Azért nem,mert a fék nem gumiból van,hogy nyúlni tudjon !!

2019. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valaszd a fekatvagast a varrasos technikaval, aztan ha az nem eleg jo, akkor meg mindig johet a korulmeteles. Fo, hogy a doki hozzon valami szep minosegi eredmenyt es ne egy kontarhoz menj.
2020. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!