Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fütyimosás meddig?

Fütyimosás meddig?

Figyelt kérdés
Ugy értem meddig hagyja (vagy kell) fiad hogy mossad neki? 9-10 évesen már illő lenne egyedül csinálni? Sajnos nálunk sokszor el van felejtve azért kérdezem hogy másnál hogy van!

2019. dec. 1. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
9 éves a fiam, nálunk már ő mosakszik. Nem is engedné, hogy én csináljam. Természetesen ettől függetlenül mindig elmondom neki, hogy milyen fontos, hogy megmossa magának és mivel jár, ha elhanyagolja.
2019. dec. 1. 13:09
Hoxa - Gyertek csajok! 728x100
 2/17 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos sokszor kimarad. Ezért is kell "ránézni" gyakran
2019. dec. 1. 13:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
4-5 éves kor előtt meg kell tanítani a mosás módjára és utána, amikor már önállóan tisztálkodik mindig figyelmeztetni kell a megmosásra ill. rákérdezni, egészen kamaszkorig.
2019. dec. 1. 13:20
 4/17 anonim ***** válasza:
12 éves koromig volt ez téma nálunk, utána már beleszólás nélkül magam oldottam meg.
2019. dec. 1. 13:21
Rejtvényjáték- Jól látom, hogy unatkozol? 728x90
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nekem és az öcsémnek is apa 14-15 éves korunkig kb havonta véletlenszerűen megnézte fürdés után, pedig 9-10 éves korunktól magunk fürödtünk. Fel kellett húzni a fitymát. És ezzel nem csak a tisztaságot ellenőrizte, hanem azt is, hogy nincs szűkület. Később már nem nézte, de már akkorra belénk rögzült a fütyi tisztán tartása. Akkor eléggé cikinek tűnt a dolog, de most már utólag nem tartom annak. Szerintem minden apának hasonlóképp kéne ellenőrizni a fiúknak és akkor nem írogatnák a fiatal felnőtt férfiak, hogy mit csináljanak mert nem tudják hátrahúzni a fitymájukat. Ezért is tartom felelősnek a szülőket azért, hogy felnőtt korban kell metélni, holott lehet ha hamarabb észreveszik megoldható lenne metélés nélkül is. Tudom azt, hogy ha a szülő esetleg megnézi a kiskamaszok cikinek tartják, mégis hasznos lenne ha időben kiderülne a probléma.
2019. dec. 1. 17:07
 6/17 A kérdező kommentje:
Fitymaszűkület nincs szerencsére csak a mosás marad el elég gyakran
2019. dec. 1. 17:31
 7/17 anonim ***** válasza:
20%

Igy van az apa Nyugodtan kerdeze neze meg az anya ne mert az cinkes

Mellekesen nem nagyon kene 9 evesen mar all ami miatt szeritem perverz dolog is am meg megfogja mosni ne agodj ez alap

2019. dec. 1. 20:40
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Csak hogy az apák 95 % a kerüli az ilyen dolgot.

Még 14-15 évesen is az anyák viszik az urológiára is fiúkat,ha szűkséges .Nem ez volt az első ilyen kérdés itt a gyakorin .

2019. dec. 1. 20:48
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Mert az apak tudja mivel jar egy ilyen vizsgalat vagy mütet
2019. dec. 2. 19:34
 10/17 maci78 válasza:
48%
Igen nem kellemes az biztos en is ateltem a fiammal!
2019. dec. 2. 19:40
1 2

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!