Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az a dolog a zacskó...

Mi lehet az a dolog a zacskó és a himvesszőm között?

Figyelt kérdés
Ma,láttam,hogy a himvesszőm alatt,a zacskó kezdeténél,valami tapintásra fura akármi.Láttam,hogy fehér,azt hittem,hogy pattanás,elkezdtem piszkálni,de nem nagyon akar elválni a bőrtől és eléggé vérzik,és valami fehér pöttyöcske mint egy pattanás.Tudom h látatlanban elég nehéz,de egyenlőre nem tudom kinek mondjam,és hátha tudjátok h mi az. 16 éves fiu.
2008. nov. 18. 12:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Most ahogy kicsit megnéztem,megpiszkáltam,ugy néz ki,mintha egy szálka állna ki belőle.De hiába akarom leszedni,vagy ilyesmi nem tudom,mert olyan mintha hozzá lenne nőlve a bőrhöz.
2008. nov. 18. 12:43
 2/4 anonim válasza:
hátha van egy bőrgyógyász aki olvassa ezt és mielőtt elmennél élőben is bőrgyógyászatra kb meg tudja mondani h mi az. Ehhez célszerű lenne feltenni egy értékelhető képet mondjuk a www.kepfeltoltes.hu-ra a linkjét meg betenni ide. Ne csesztesd túl sokat mert ha komoly elfertőződhet!
2008. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg zsírcsomó, de meg kellene mutatni szakorvosnak.
2008. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

KedveS Kérdező!


Látatlanban nem tudok mit mondani. Vagy keress fel egy bőrgyógyászt, vagy küldj róla képet a privát e-mailemre.


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!