Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem tele van fehér,...

A péniszem tele van fehér, miteszerszerű kitüremkedésekkel. Van amelyik egész pici, de a heréimen van 3 gombos fej nagyságú, a bőrszínnél egy kicsit fakóbb. Már 1 éve megvannak. Nem fáj, nem viszket, csak zavar. Mi lehet ez és vajon mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Az orromon is van egy pattanásszerű valami, de nem ugyanarról van szó és így 17 év múltán egyre húzodik össze (hátha ez segít :) ) 17/F
2010. júl. 19. 17:13
 1/9 anonim válasza:
szerintem ez valami bőrhiba keresss valami krémet ha nagyon akarsz,de szerintem ez nem nagy baj
2010. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Menj el kozmetikushoz, ők szépen kinyomkodják a miteszereket, és tudják mi a jó a bőrhibára.
2010. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A mostani válaszom a az utolsó válszolónak szól::.:

menjen el a farkán kinyomkodtatni a miteszereket a kozmetikushoz???ez komoly???úristen...elképzeltem a szituációt...pf...

én lány vagyok,nem láttam még senkinek ilyet!

de nem hiszem, hogy komoly lenne.de azért olvass utánna a nemi betegségeknek, herpeszeknek,főleg ha egy éve esetleg gumi nélküli egyéjszakás aktusod volt valakivel!

De ha egyik betegségre sem ismersz rá a farkadon akkkor nincs gáz, azis lehet valami szemölcs,nemtom.

Sokszor a férfiaknál tünetmentesek maradnak a nemi betegségek, szóval nem árt vigyázni!de ha még szűz vagy akkor nemigen fenyeget ilyen veszély.

Gondolkozz vissza mit csináltál, mielőtt megjelentek volna.

2010. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Szerencsére eléggé megnyutatóak:) Ha ki lehetne nyomkodni mindet, már megtettem volna, de a 3-at meg még egy csomót nem sikerült és nem vagyok benne biztos, hogy kozmetikusnak bearanyoznám a napját :)
2010. júl. 19. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
A szőrtüszők, amelyekből még nem nőtt szőr, ilyenek. Lehet,hogy ez az, bár a péniszen nemigen szokott lenni ilyen.
2010. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami:) Ki tudja?? Ahány ház, annyi szokás. Köszi a kommentedet.
2010. júl. 20. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
mindenestre, bármi is az, nehogy elkezd nyomkodni!
2010. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fordyce foltok azok. Keress rá wikin.
2010. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a helpet... valószínüleg az:) amikor először olvastam, hogy a tumor kategóriájába sorolják, egy kicsit megijedtem, de aztán utána 2 sorral már ott volt, hogy teljesen ártalmatlan szövettöblet
2010. júl. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!