Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van? Nagyon...

Fitymaszűkületem van? Nagyon fontos

Figyelt kérdés

Amikor nem áll fel hátratudom húzni de amikor feláll csak háromnegyedig tudom hátrahuzni és ha ráfeszítek érzem hogy feszül.

Hogy lehetne ezt kezelni orvos nélkül . Nem szeretném mondani ezt a szüleimnek


2019. dec. 6. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
huzogasd sokat
2019. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az van! Nézesd meg szakorvossal, ne egyedül akard megoldani!
2019. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1es jol irta minek többet es helyre jön sok srac tapasztalata
2019. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gublug ***** válasza:
54%

Ha a sok húzogatás nem működne akkor orvos és beutal majd egy röpke műtétre. Reggel mész, d.u. már szabad is vagy.


Én spec. nem értem, hogy a 'húzogatás' miért működne...

2019. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Egy röpke műtétre? Az orvosok vagy féket vágnak, mondván hogy majd valamit segít (nem segít), vagy körülmetélnek. Erre a kérdezőnek így mi szüksége? Ne bagatelizáljuk már így el az orvoshoz menetelt! Sokszor az orvosok pont a hozzáfordulók tudatlanságát és tájékozatlanságát használják ki ezért jönnek vissza ide sírni hogy nem kellett volna orvoshoz menni, mert körülmetélték őket, jobb lett volna más megoldást találni! Csak a jó megoldások nem a gyakorikérdéseken születnek.

A fürdetős módszer, húzogatás se valami ésszerű módszer, csak bereped tőle a fityma!

2019. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
vélhetően szükület
2019. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Minek irtok hülyeségeket, megkell műteni és minden rendben lesz.
2019. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
7 es,a kibicnek semmi sem drága .Majd ha a tiédről lenne szó,máshogy vélekednél.
2019. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
3%
8as bizony meg kell műttetni! El kell menni orvoshoz ez fix. Vagy fel ír egy szteroidos kenőcsöt, amitől ellazulhat a bőr, de később ha abbahagyja akkor visszaszűkül vagy vágni kell. Én ezt mind úgy mondom hogy én is átestem rajta idén januárba! 26 éves vagyok egész életemet eddig úgy éltem hogy szégyenkeznem kellett mert tudtam hogy ha nővel leszek az gáz lesz. Elhatároztam hogy megcsináltatom. Urológus megnézte, azt mondta hogy a szteroidos kenőcsnek semmi értelme mert vissza fog szűkülni, ugyan úgy a részleges körülmetélés se való semmire, nagyon ritka az olyan férfi akinek ne szűkülne vissza akkor is. Reggel 8ra mentem a kórházba, 11kor került rám a sor 1kor mehettem haza! Mondhatom hogy életem legjobb döntése volt!!! Végre nem kell szégyenkeznem és boldogon élhetem a nemi életem! Ha nem csináltatja meg, mindig ezen fog gondolkodni és emiatt nem mer majd csajozni se. Kérdező: Nem tudom hány éves vagy de bátran szólj szüleidnek, hogy kísérjenek el urológushoz, vagy legalább az egyiküknek. Ezt mihamarabb orvosolni kell, nem halogatni! Az orvos előtt meg végképp ne szégyelld, naponta 100 ilyet lát, megnézni és elmondja mik a lehetőségeid. Több száz millió, ha nem milliárd férfi él körülmetélve, ki vallási ki orvosi okból, ez egy kb fél órás helyi érzéstelenítésbe zajló rutin műtét! Ne félj tőle, vágj bele! A szüleid előtt meg ne szégyeld magad, ők is azt akarják hogy rendbe legyél mindenhol!
2019. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"Urológus megnézte, azt mondta hogy a szteroidos kenőcsnek semmi értelme mert vissza fog szűkülni, ugyan úgy a részleges körülmetélés se való semmire, nagyon ritka az olyan férfi akinek ne szűkülne vissza akkor is."

Talán pont azért mondják az urológusok ezeket, hogy elriasszák a hozzájuk fordulókat ezektől a módszerektől. Arról nem hallottál kedves előző, hogy a tb csak a teljes körülmetélést támogatja, a részlegest nem? Meg hogy az urológusok a tkm -ért több pénzt kapnak? Csak mert ez a nagy büdös helyzet! Engem is próbáltak a bemetszéstől is elriasztani, mondván hogy ronda lesz, meg visszaszűkül, aztán tessék, megcsináltattam bár nem urológus volt a szakember. Ronda lett? Nem! Visszaszűkült? Nem! Szép lett? Igen!

Azért mert teneked ez egy felszabadító érzés volt, persze hogy úgy is írsz, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy körülmetélik az embert! Nem, nem az! Ezért van annyi ellenzői is! Mert az orvosok is különféle "propagandák" emberei, pont ahogy a kormánypárti politikusok beépített emberei az iskolákban, színházakban, közintézményekben...stb. Ők is csak azt képviselik, amit kiadnak nekik, csak az lehet a jó, az elfogadható, nem pedig az, amit te akarsz! És ha azt akarod rájuk erőltetni amit te akarsz, de ők nem, vagy nem az az érdekük, akkor ha belemennek, szándékosan elrontják, és akkor persze az lesz, hogy... "látja én megmondtam, hogy nem ezzel kellene szenvedni!" Tudod hányszor hallgattam ezt a hülyeséget, hány urológustól?


Szerencsére vannak már olyan szakemberek is, akik nem urológusok, nem függenek ezektől a metéléses propagandáktól, hanem azt csinálják meg, amire kéred őket, mert nem az államtól függ a fizetségük nem a felettes intézményvezetőtől, hanem egyenesen tőled! A szakembernek pont ezért lesz az az érdeke hogy ne rontsa el a beavatkozásodat sőt szép legyen, praktikus is, te meg elégedett légy az neki kihivás, motiváció és persze pozitív referencia!


Szóval csak ésszel mielőtt belevágsz, és nézz alaposan körül mindenfelé, tájékozódj és ne félj nyitott szemmel járni a világban, mielőtt leállsz valaki mellett, akinek előtte utána is tudtál nézni, milyen referenciái vannak! Én is így választottam munkahelyet magamnak, hogy voltak referenciái az intézménynek, és igen, ez is jó választásnak bizonyult, szóval ami igaz a felelős munkahelyválasztásra az ugyanannyira igaz bármi másra, köztük a fitymaszűkületi szakembert illető választásodra is!

2019. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!