Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési problémám van....

Merevedési problémám van. Random biosz közepén feláll a cerka, amikor meg kéne akkor nem csinál semmit. Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Ma is random óra közepén felállt pedig eskü nem a női nemiszerveket tanuljuk bioszból xd otthon meg hiába verem nem történik semmi. Most ez megy már egy pár hete, eddig reménykedtem hogy elmúlik vagy nemtom. Itt már csak az urológus segíthet?

2019. dec. 14. 07:29
 1/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2019. dec. 14. 07:31
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

17 évesen a véletlenszerűen megtörténő, hirtelen merevedés az teljesen természetes. ÉS mivel ilyen történik, tudható, hogy a másik fele nálad pszichoszomatikus.

"otthon meg hiába verem nem történik semmi" Lehet, hogy nem verni kellene, hanem zavartalan körülmények közt fantáziálni, lassan izgatni magadat.

2019. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Másnak is feláll az órán ülve, random módon. Hogy otthon nem mindig akar jól működni, annak a körülmények lehetnek az okai.

Nem hiszem, hogy különösebb probléma van vele.

2019. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
muti meg képen
2019. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ugyan így voltam én is anno gimiben, nekem is csak ugy felállt.😀

Viszont lehet azzal van a gond h lehet betervezed h na most ki kéne verni, és akkor persze h nem megy, gombnyomásra.

2019. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!