Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezhet olyan, hogy egy...

Létezhet olyan, hogy egy ember mindenféle ok nélkül kissebb lesz? Összemegy?

Figyelt kérdés
Egy pár napja azt vettem észre mintha jelentősen alacsonyabb lennék, páran meg is jegyezték nekem hogy mivan veled téged kimostak meg hasonlók? Pedig semmi fájdalmam nincs a grincemmel sincsenek problémák és még csak 21 éves férfi vagyok! Legutóbbi magasságmérésemnél 172 cmt mértek, de akkor cipő is volt rajtam ez nem tudom mennyit számít, azóta nem mértem magam!
2019. dec. 16. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem méreckedsz, miből gondolod hogy össze mentél? Hiszen nincs is viszonyítási alapod!
2019. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyílván az tűnt fel, hogy aki pl eddig kicsit alacsonyabb volt mint én, az most vagy velem egymagas vagy 1/2 cmvel magasabb , és felnőtt emberekről beszélek tehát a növekedés már kizárva, plusz a lakásban is meg bárhol észre lehet venni, pl amit eddig megnyújtózva elértem ahoz most enyhén lábujjhegyre kell állnom! Tudom hihetetlen nekem is furcsa a szituáció
2019. dec. 16. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
A reggeli magassághoz képest,estére mindenki 1-2 cm kisebb lesz.Éjszakai nyugalomban aztán a porc korongok újból meg szívják nedvvel magukat,aztán kezdődik minden előről .
2019. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!