Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 évesen ősz szakáll?

18 évesen ősz szakáll?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és az arcszőrzetem kétharmada be őszült. Ez szerintetek normális?

2019. dec. 18. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szélsőséges esetben minden lehetséges.
2019. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Csak nagyon ritka. De vannak, akik genteikailag olyanok, hogy fiatal koruktól kezdve őszülnek.


Persze lehet, hogy nálad nem genetikai oka van, hanem betegségtől, hormonoktól, vagy valamilyen hiánytól van, esetleg valamilyen nagy trauma ért, vagy stresszhatás. Szóval ha megkérdezel egy orvost, abból baj nem lehet.

2019. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amúgy a nők valamiért buknak az fiatalon is őszes pasikra, szóval ilyen szempontból nem akkora probléma, mint amennyire téged zavar
2019. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Le kell azt az urva szakállat vágni! Nem az őskorban vagyunk!


Én mondjuk olyan huszonéves koromban kezdtem őszülni, az is korainak mondható, de azért van ilyen.

2019. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

attól, hogy te nem szereted a szakállat, van aki szereti, és van, akinek jól áll. És van, akinek jobban áll, mintha borotválkozna. És egy fazonra nyirt, ápolt szakáll távol van az őskortól, és több gondoskodást is igényel, mint mindent leborotválni.


Szóval kikérem magamnak minden 9 szakállas pasi nevében az őskori célzást, mert csak talán minden 10. olyan, mint az igénytelen ősember, de az nem rólunk, másik kilencről szól.

2019. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, én is ismertem egy fiút, aki már 18 évesen őszült. Ettől függetlenül állati szexi volt és jó hapsi :)
2019. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!