Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Probléma van a nemi szervemmel?

Probléma van a nemi szervemmel?

Figyelt kérdés

Eddig semmi problémám nem volt vele, csak az interneten sokmindent összeolvastam, ami kicsit beparáztatott.

Szóval kiskoromban meg lettem tanítva rá, hogy mosakodásnál a fitymát le kell húzni, és a makkot meg kell mosni. Ezt sokáig csináltam, de aztán kb. 10 évig elhanyagoltam. Észrevettem, hogy megjelent egy kis váladék, ezért újra elkezdtem hátrahúzni a bőrt fürdésnél. Ez eleinte nehezen ment, sőt, egyáltalán nem. Minden nap csak addig húztam vissza, amíg tudtam. Pár héten belül már könnyen hátra tudtam húzni, és a rendszeres tisztálkodás után a váladékozás is teljesen eltűnt.

Nem itt van a probléma szerintem. Az aggaszt inkább, hogy a makkom nagyon érzékeny ha hozzáérek, vagy erős vízsugár éri. A mosást úgy oldom meg, hogy finoman folyatom rá a vizet. Tudom, hogy a fitymámat jobban is le tudnám húzni, de a makkom érzékenysége miatt nem merem. Olvastam, hogy egyes férfiaknál szabadon van a makk, és ez teljesen természetes, de számomra ez elképzelhetetlen. Vajon ez valamiféle rendellenességre utal? Vagy csak azért van mert nagyon sokáig nem volt szabadon?



2019. dec. 19. 19:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem normális, nekem valamiért a melegre érzékeny, de arra nagyon. Azzal a hőmérsékletű vízzel nem tudom megmosni, amivel fürdök.
2019. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nem a makkot kell megmosni, hanem a makk mögötti árokban összegyűlt váladékot kell eltávolítani, azaz a fitymának a makk alá kell visszahúzhatónak lenni.
2019. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2es! Visszahúznám én, ha a makkomnak nem fájna a külvilág...

Azt kihagytam a kérdésből, hogy merevedéskor sem bukkan ki, valakinek meg igen.... ez baj lehet? Eddig nem tapasztaltam problémát, sosem fájt, vagy feszült, vagy ilyesmi... viszont nem is közösültem még

2019. dec. 19. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a fenti két hozzászólóval. Az érzékenységben semmi szokatlan, főleg hogy nem volt kint olyan sokáig. Minél többet foglalkozol vele, a túlérzékenység annál jobban enyhülni fog, a fürdés se lesz kellemetlen. Mereven sokaknak fedve marad, és ez teljesen normális, ne aggódj miatta.
2019. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális fütyid van.Ha rákeresel antik fallosz ábrázolásokra :csomó olyat látsz mint a tiéd.

Az érzékenység is kifejezetten jó.

Csak meg kell értetni a partnereddel: ne b...sa közvetlenül a makkod.

2020. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én évek óta körülmetélt vagyok, nekem egyáltalán nem érzékeny. Egy forró fürdő sem jelent gondot, fürdés után jól meg is szárítom a törölközővel. A szexet nagyon élvezem szóval nem érzéketlen.
2020. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Változott az érzékenység azóta?
2020. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért olyan érzékeny,mert fertőzést kapott! Én ilyet még nem hallottam,hogy évekig nem mossa meg valaki alaposan a péniszét! Örülj neki,hogy nem kaptál el egy jó kis gombás fertőzést!
2023. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!