Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelés utáni vizelési inger?

Vizelés utáni vizelési inger?

Figyelt kérdés

Olyan 4-5 napja kezdődött, hogy vizelés után megmarad az inger, ami miatt elviselhetetlenek a napjaim. Éjszakánként sem nagyon tudok emiatt aludni.


Egy csöppet talán nehezebb megindítani a pisilési folyamatot, de már az is lehet, hogy ezt bebeszélem magamnak.

A vizelet tiszta, átlátszó (sokat iszok), nem véres vagy gennyes (látszólag). Nem is büdös. Fájdalmat egyáltalán nem érzek. A kellemetlen érzés az alhasamban és a péniszem végén marad meg, hogy még kellene pisilnem, meg mintha még "lenne benne".


Tegnap voltam orvosnál, nem csinált tesztet, csak kiírt egy adag Fosfomycin-t (Monural, másnéven), ami egy egy adagos antibiotikum.

Kérdezte, hogy voltam-e hidegben, szexeltem-e védekezés nélkül, esetleg ütöttem-e be a péniszem vagy maradt-e el annak rendes higiéniája, de semmi ilyen nem történt.


Tegnap este 7kor vettem be a Monuralt, éhgyomorra, és természetesen nem igazán jártam többet WC-re.

Azóta majdnem eltelt 24 óra, azonban eddig semmi hatását nem érzem.


Most voltam WC-n, és jelenleg is úgy írok, hogy kínoz az inger. Az orvos azt mondta, ha hétfőig nem múlik, akkor urológiára küld, de én kicsit fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy olyan eredetű dolgokkal kelljen már is bajlódnom.


Jó lenne, ha csütörtökig minden rendeződne, mert akkor jön haza barátnőm németből, de csak egy hétre, gondolom nem kell részletezni..


Valami ötlet?


21/F



2019. dec. 21. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
El kell menned urológushoz, mert lehet felfáztál vagy a veséiddel van probléma.
2019. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

A vizelet inditó,elzáró szelep a prosztatánál keresendő.A probléma is ott lehet.A gyógyszerek nem azonnal fejtik ki gyógyitó hatásukat .Az ilyen problémák nem korhoz kötöttek.

Te most még stresszel is,netán ez miatt nem jön össze a szex.Ez sem kedvez neked . Érthető is .

2019. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Én annyiban javítom ki az előzőt, hogy el kellett volna menned az urológiára. Ez nem háziorvosi probléma. És ugye lásd mit kaptál: antibiotikumot, vizsgálat nélkül. Most amit tehetsz: Füzike tabletta, és sok folyadék. Vény nélkül kapható, gyógyszertárban.
2019. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez szokott lenni az első gondolat az urológus részéről, hogy valami húgyúti bakteriális fertőzésről van szó. Viszont elképzelhető, hogy volt valami kis vesekő/vesehomok ürülés, ami felsértette a húgycsövet, esetleg csak annyira felületesen, hogy vérzés nem következett be, de felületi nyálkahártya sérülés történt.
2019. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Inni próbálok minél többet, vizet, teát, stb..


C-Vitamint is nyomatom, hogy ha még is fertőzés alapú volna. Más most nagyon nincs itthon. Ha hétfőig semmi, akkor úgy látszik kénytelen leszek elmenni ismét az orvoshoz.

2019. dec. 21. 18:09
 6/19 anonim ***** válasza:

A pisiinger prosztata gyulladás tünete. Első körben antibiotikum jól csinálta a háziorvos.

Én inkább a gyakori önkielégítést és prosztata masszázst javaslom. A gyulladást általában a pangó ondóváladék tartja fenn vagy idézi elő. Ezért fontos a rendszeres ürítés.

2019. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ma elvegeztem egy 10 komponensu vizelettesztet, azonban az mindent negativnak mutatott. Ami eleg nagy csalodas, mert az inger igy is megmaradt.


Eddig pont ugy voltam vele, hogy talan epp kerulni kene a maszturbalast amikor ilyen van, de tegnap csinaltam, es nem csak, hogy nem faj az ejakulacio (elmeletileg prosztatagyulladasnal kellene fajnia), de eddig ez volt az egyetlen tevekenyseg, ami kozben egyaltalan nem ereztem a pisilesi ingert mar hosszu napok ota..

2019. dec. 22. 11:00
 8/19 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor forró vizet folyattam rá, attól elmúlt. Valóban nagyon szar érzés, nekem mindig maszti után jött elő.
2019. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el szedni a Sumetrolim-et.. remélem ez hatni fog, mert már megőrülök.
2019. dec. 24. 12:22
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy fiatal az ilyen dolgokhoz. Egész életedben olajokat ettél zsír helyett, és az évmilliók üllőjén kovácsolódott emésztőrendszerünk nem tud mit kezdeni egy pár évtizedes divattal. Az olajtól nem ürül az epe, annak hiányában pedig mindenféle bajság utolérhet.
2019. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!