Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék eltávolítás után...

Fitymafék eltávolítás után szép az eredmény? Komfortosabb utána? (Nem lézeres műtét)

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ügyes sebész nagyon szépet tud alkotni .
2019. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Őszintén? Eléggé körbenéztem annak idején ebben a témában és sok gyerekkel beszélgettem,de nekem nem nagyon tetszett amiket láttam. Volt köztük lézeres meg nem lézeres is amit az orvos, elrontott, úgyhogy a hideg kiráz az urológusok hülyeségeitől! Van akinek elrontotta azért mert utána körül is akarta metélni! Ha a fitymaféked elszakadna azt se kéne metélni,de van aki mégis ezt akarja urológus!

Az intim piercerek ma már szebben és igényesebben megcsinálják az orvosokon kívül és létezik egy teljesen biztonságos módszer is amit fékalávarrás nak hívnak. Nem mindenki csinálja így ezért kell előtte körbe tájékozódnod de ha ezzel a módszerrel csináltatod, biztos hogy szép is lesz az eredmény nemcsak praktikus!:)

2019. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
miben különbözik a fitymafék alávarrás? miben különbözik?
2019. dec. 22. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hogy ott nem vágnak, nem égetnek meg semmi ilyen nincs! Varratot használnak ahhoz hogy elszakadjon a fék, ehhez várni kell pár napot mire elszakad de pont ezért lesz szép mert közben tud gyógyulni is az egész.:D

Közben csinálhatsz amit akarsz, nem kell miatta szabit ki se venned, csak annyit kell csinálni, hogy nyújtod a részt és pár nap alatt magától elszakad de ez nem fáj meg semmi kellemetlenség nincs! És seb sincs ezért ha nyújtod a végén ki is verheted magadnak nem kell heteket várnod míg a varratok kipotyognak, elég csak pár napot kibírnod!:D

2019. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem kivágták szépen pár napja, és ott összevarrták még annyira nem látszik az eredmény
2019. dec. 22. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy jártak el helyesen ahogy kérdező írta.

Aki fék felvarrásról beszél,az valamilyen fogalom zavarban van .

Ha lepontoznának,a kérdezőt pontozzák le .

2019. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt egyedül az van fogalomzavarban, aki úgy okoskodik bele mindenbe, hogy közben fngja nincs miről van szó, vagy mit minősít ismeretbeli hiányosságok miatt, ahogy azt szoktad csinálni, és most is csinálod, előző!:D Megint kár volt megszólalnod.


Kérdező, ezt egyéb ként miért nem műtét előtt kérdezted inkább meg, miért utána?

2019. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyjából képben voltam a dolgokkal, ha a beavatkozás előtt akár még jobban kiokosodom akkor is elkerülhetetlen ez a lépés

Az hogy hogyan sikerül abba nagyon nincs sok beleszólásom, orvosin múlik.

Annyit tudtam, hogy nem lézerest akarok

2019. dec. 22. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!