Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudok piszoárnál pisilni...

Nem tudok piszoárnál pisilni ha tudom hogy mások is vannak a mosdóba. Miért?

Figyelt kérdés
Egyszerűen odaállok de nem jön az ihlet. Ha bemegyek fülkébe, ott rögtön sikerül. Miért van ez? Hogy lehetne ezen változni?

2019. dec. 25. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gátlásos vagy, ennyi.
2019. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok , mindig az ülőkésbe megyek és kész.
2019. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
nekem ha kell az se zavar ha nézik
2019. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké hogy gátlásos vagyok, de hogy lehet ezen túljutni? Szégyellős nem vagyok... csapatba mindig együtt zuhanyzunk, pár centire egymástól. De piszoárba egyszerűen nem megy ha más is van a mosdóba :(
2019. dec. 25. 15:09
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
A csapat az más .Őket már megszoktad ,a körülményekkel együtt .Pszichikai leblokkolás .
2019. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ahh nemtudom. Pedig nem blokkolok, vagyis nem érzem úgy hogy blokkolnék mert nagyon akarom, de mégse sikerül. Egyszerűen nem indul meg
2019. dec. 25. 18:12
 7/15 anonim ***** válasza:
ugyanigy vagyok vele,mellém áll valaki nem jön,es kinos,mert ö meg csurgat -végez a dolgával es meg mindig ott állok es koncentralok,,aztan bemegyek egy fülkésbe,,volt ugy ,hogy csak piszoár volt szabad es nagyon kellett a bulihelyen..tele volt jöttek mentek es nem tudtam pisilni..aztan elraktam es bosszusan kimentem..ez valami blokk lehet en is utalom
2019. dec. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Nekem van hogy a fülkésbe se jön, ha tudom hogy van bent más is. Irigykedem azokra akik tudnak így. 21f
2019. dec. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Dejo hogy nem vagyok egyedül :D
2019. dec. 28. 10:48
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Egyik haverom is így van ezzel. Ha többen vagyunk együtt valahol és beállunk a piszoárhoz, akkor sokszor mondja hogy ő így nem tud. Ilyenkor átmegy a normál wc-hez, szóval nem vagy te ezzel egyedül. Mondjuk nem értem miért van neki ilyen komolexusa, mert alapból egy eléggé extrovertált srác, meg hát odalent is eléggé el van eresztve, ahogy öltözöben láttam szerintem neki van a csapatban a legnagyobb farka, meg ahogy mesélni szokott a csajok sem panaszkodnak 19/F
2019. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!