Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Házilag ki lehet szedni 3 kis...

Házilag ki lehet szedni 3 kis varratot? (fitymafékműtét)

Figyelt kérdés

Ma lett volna a varratszedés, de a doki elfelejtett jönni.

9. napja van bent. Nem kellene már eltávolítani?

Mintha a csomó is lazult volna. Ki bírom azt bontani finoman? Nem felszívódó varrat.., nem is értem miért nem azt rakott. Vagyis úgy gondolom.



2019. dec. 27. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szedjed ki.
2019. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hova felejtett el menni az orvos? Egyébként,ha nincs orvos ilyet a nővér,asszisztens is meg tud csinálni.
2019. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Akár ze magad is meg tudod csinálni,de akkor nagyon figyelni kell a tisztaságra,arra,hogy óvatos legyél, illetve arra,hogy mindent kiszedjél. Nagyon nem mindegy,hogy éppen hol vágod el.
2019. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ma sehol sincs szakrendelés . Mert csak ilyen volt cérna volt a sebészeten .A felszívódók már az 5.napon kezdenek ki hullni . Csípd el,és húzzad ki .Utána fertőtlenitsed le .

Nem kibogozni kell a csomót .

2019. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Lefújnám bőven alkohollal, van ilyen speciális bőrfertőtlenítőm. És finoman elvágnám a csomó alatt. Nem olyan nagy tudomány szerintem. De most még nem hiszem, hogy jót tenne neki, ha bent lenne még egy hetet...

Mára adott időpontot magánrendelésre és zárva volt ott vártam egy órát, már le is járt a rendelési idő és betegek se voltak ott..

2019. dec. 27. 11:51
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyébként már teljesen begyógyult a seb
2019. dec. 27. 11:53
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez egy érzékeny terület, de simán meg tudod csinálni. Nem bontani kell, vágni, és kihúzni.
2019. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszi a biztatást sikerült

tényleg semmiség

nem is vérzett, nem is fájt

jól befújtam alkohollal

2019. dec. 27. 13:13
 9/19 anonim ***** válasza:
En is tegnap szedtem ki az utolso ketto varrast
2019. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, azért figyeld, és ha begyullad, akkor orvos, bár nem valószínű, ha eddig szépen gyógyult.
2019. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!