Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Házilag ki lehet szedni 3 kis...

Házilag ki lehet szedni 3 kis varratot? (fitymafékműtét)

Figyelt kérdés

Ma lett volna a varratszedés, de a doki elfelejtett jönni.

9. napja van bent. Nem kellene már eltávolítani?

Mintha a csomó is lazult volna. Ki bírom azt bontani finoman? Nem felszívódó varrat.., nem is értem miért nem azt rakott. Vagyis úgy gondolom.



2019. dec. 27. 11:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A műtét után az első 2-3 reggel merevedéskor feszült, érzékeny volt, ami érthető. És levedzett. Azon kívül semmi. Minden nap irix-el fújtam. 4. naptól szinte teljes hegesedés. Most ahogy kiszedtem, csak a varrat lyuka látszódott. Ha idáig nem gyulladt be, akkor ezután sem fog szerintem.
2019. dec. 27. 13:54
 12/19 anonim ***** válasza:

Irix-szel??? Jézusmária, normális vagy? :O

Akkor nem is csodálom ha hegesedik, ha ekkora szamárságot csináltál!

Sima Betadine krém vagy Tetran kenőcs, nem ilyen hülyeségek! :O

2019. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a hegesedést, hogy begyógyult szép sima. Nem ilyen megvastagodott heg dudorok lettek :)

Az irix egyébként alkohol és rózsakivonat (ami regnerál, segíti a sebgyógyulást).

2019. dec. 27. 16:40
 14/19 anonim ***** válasza:

Ebben is gyulladás csökkentő van,meg fertőtlenitő is .

Semmit sem rontottál el .

2019. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor azt is tudnod kell hogy már rég nem fújunk sebre alkoholt. Kiszárítja a sebet és kirepedezik az egész! Azt meg most boncolgathatnánk, hogy mit tartalmaz az Irix, sebre, főleg nyílt sebre nem fújunk/kenünk alkoholt.
2019. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Rendben akkor befejezem. Neogranormont tegyek rá?
2019. dec. 27. 17:23
 17/19 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondanák hogy igen. Nekem amikor gyógyult a két kenőcsöt ajánlották, amiket írtam, a Betadine meg a Tetran. A Neogranormont nem ajánlották meg a Bepanthen t se!
2019. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
és egyébként a fék helye egy picit érzékenyebb, nem fájóan érzékeny hanem érzékeny, ez el fog múlni?
2019. dec. 29. 15:08
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem vagyok én se szakembere a témának itt.

Annyit tudok hogy ez mindenkinél másmilyen. Nálam pont jó az érzékenység, valaki más majd beleőrül az érzékenység okozta fájdalomba, valaki másnak meg érzéketlen. Szerintem ez is olyan lehet akár egy körülmetélés: két esélyes hogy jól sikerül vagy sem, vagy birod utána az érzékenységet vagy nem. Ezért sem egyformán jó megoldás mindenkinek az ami valakinél működik mert a másiknak lehet ugyanaz teszi tönkre az életét ez az a baj előre nem kiszámítható!

2019. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!