Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet ettől bármi gondom?

Lehet ettől bármi gondom?

Figyelt kérdés
Tegnap lázas voltam. Mivel szilveszterre meg szeretnék gyógyulni. Így a szokásos megfázasos poron kívül. Vettem egy forró fürdőt is. Olyan forró volt a víz, h alig bírta a bőröm. Nagy kád van. Lassan belefeküdtem. Kb egy órán át ott pihentem. Miután kiszálltam a kádból kezdtem érezni picit fura érzés a herególyóimban. Mára nem érzek már semmit. Illetve a megfázás is egész sokat javult. Lehet baja a herémnek a túlságosan forró víztől?
2019. dec. 29. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Ettől az egy alkalomtól még nem, de kerülni kell az ilyen fürdéseket. Nem véletlen vannak a herék a testen kívül. Kb 2 fokkal kevesebb hőmérséklet kell a testhőmérséklettől a normális működéshez.
2019. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A meleg vizben való fűrdésekről szóló írásoknak nem csak az első sorait kell elolvasni,és akkor nem adunk megtévesztő választ .A herék melegben tartása nem 1 ilyen rövid alkalomról szól ,hogy károsodás érje a spermiumokat .
2019. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!