Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a barna folt a...

Mi lehet ez a barna folt a péniszen?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy egy kb fél centi nagyságű sötétbarna folt van a péniszemen. Nem a makkon, hanem a bőrön. Nem fáj, ugyanolyan a felülete mint a bőre, nem nő ki belőle szőr, nem csomós csak rohadtul megijedtem, hogy ilyen gyorsan megjelent. Szerintem tegnap még nem is volt ott mert láttam volna. Mi lehet ez? Anyajegy lenne vagy sokkal rosszabb?
2019. dec. 31. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet poénkodni,de kb.egy hónapja halt meg egy 26 éves fiú nálunk áttétes rákban,ami péniszből indult ki.. ritka,de sajnos előfordul. Kérdező..a nemi szervek,főleg a pénisz,pigmentáltabb a többi bőrfelületnél,ez mindenkinél így van. A korral haladva ez változik,sötétedhet,nornális dolog. A lényeg,hogy ha nem anyajegyszerű, nem emelkedik ki,nem hólyagos,nem okoz panaszt,akkor valószínűleg csak a korral járó pigmentációfokozódás. Ha elkezd változni a folt, akkor mutasd meg egy orvosnak. Addig nem kell aggódnod.
2019. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez csak folt ,akkor pigment folt.Nagyon gyorsan tudnak ezek megjelenni,és el is tűnni .Nem csak itt a test egyéb részein is .
2019. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#4, sajnálom, de gondolom sz illető nem ment orvoshoz, csak ugye akkor, amikor már mindegy volt


De ennek ellenére nézd meg az itteni kérdéseket, akárhányszor leírjuk, hogy menjen valaki orvoshoz, le van pontozva és elküldve melegebb éghajlatra...sőt patikába se hajlandó menni a többség

2019. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még leírhatjuk. :) hátha vakakiben megfogan a jó tanács. Igen,valószínűleg későn ment orvoshoz,de hidd el,hogy igen agresszív rákfajok vannak. :( mióta onkón dolgozom,hajlamos vagyok minden szarral orvos véleményét kikérni :'D szakmai ártalom.. de jobb félni,mint megijedni. :) ha csak a fele megfogadja a tanácsomat,már megérte. :)
2019. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül is mi lett?
2022. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!