Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy tüntessem el a makkom...

Hogy tüntessem el a makkom peremén lévő, kis fehér pöttyöket, úgy nevezett pearly penile papulest?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 17 éves srác vagyok, és nagyon régóta meg vannak a makkomon ezek a fehér pöttyök, amik miatt nem merek szexuális kapcsolatot létesíteni, mert félek, hogy emiatt nem fekszik le velem a partnerem...rengeteg oldalt böngésztem, és láttam egyfajta lézeres kezelést... máshol olvastam olyat is hogy fogkrémmel kenegetik, és az elvileg elmulasztja..gondolkodtam rajta hogy én is elkezdem kenni fogkrémmel, de nem tudom, nem akarok semmmi fertözést elkapni a fogkrémtől, szerintetek ez lehetséges?Esetleg ti nem tudtok valamilyen házi praktikákat?

2020. jan. 2. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogkrémmel kenegetni marhaság.

Eltüntetni se kell, sokaknak van, csak esztétikailag lehet zavaró.

Ha ezért nem fekszik le veled valaki, azzal a pöttyök nélkül se kellene, mert ha ez visszatartja, nem érez semmit irántad.

2020. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs praktika, csak a műtét. Egyébként esztétikai probléma, sokaknak van, nem fertőző; nem kell aggódnod a szex miatt.
2020. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 aparalyza ***** válasza:
100%

A fogkrémtől fertőzést kapni? Ez olyan szép gondolat ...

Pubertárskori elváltozás, ha nagyon zavar egy szakorvosi vizsgálat megynyugtathat.

2020. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat! Hála istennek nem fertőző ahogy olvastam is, csak attól félek hogyha a lány kezébe veszi a bránert, és ha meglátja mik vannak rajta, akkor mi van ha elundorodik? Ez a problémám nagyon gátol kb mindenben
2020. jan. 2. 23:22
 5/9 anonim válasza:
Nem fog nyugi !:D
2020. jan. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Smirgli!
2020. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekem is van, sok barátnőm volt már, eddig senkit sem zavart, a fele észre sem vette. Ne aggódj emiatt.
2020. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden férfinak ilyen a bránere. De ha neked nem tetszik, káposztareszelővel ledörgölheted.
2020. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Baltával.
2020. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!