Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináltok a merevedéssel...

Mit csináltok a merevedéssel nyilvános zuhanyban?

Figyelt kérdés

Ha feláll aminek fel kell állnia, mit csináltok vele mondjuk egy uszoda zuhanyzójában? Csak elfordultok vagy ki is veritek?

Illetve hogy reagálnátok, ha szemben/mellettetek valaki nekiállna önkielégíteni?


2020. jan. 5. 11:25
1 2
 1/12 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Mit csináltok a merevedéssel nyilvános zuhanyban?

A hideg zuhany eléggé hatásos ellene. Ha az sem, akkor örülj, mert jó erős vagy.


Ha feláll aminek fel kell állnia, mit csináltok vele mondjuk egy uszoda zuhanyzójában? Csak elfordultok

Igen. Vagy mulasztó zsoltárokat "énekelek magamban", elterelem az erotikus képzeteket. Leplezem, de nem esek túlzásba.


vagy ki is veritek?

Nem illik. Ellenben ilyen esetben ne csodálkozz, ha valaki megkérdezi beszállhat-e.


Illetve hogy reagálnátok, ha szemben/mellettetek valaki nekiállna önkielégíteni?

Igyekeznék nem tudomást venni róla. Remélem, legalább fal van köztetek.

2020. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem feláll amikor fel kell állnia. Számtalanszor zuhanyoztam meztelen munkahelyi, strand, uszoda zuhanyzóba, de soha senkinek nem állt fel. Legalább is nem láttam. És végképp nem állt neki senki önkielégíteni.
2020. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt,hogy felállt és másnak is láttam,ez strand zuhanyzójában volt.
2020. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha ott hozzá fognál hokizni ahol én vagyok, biztos kiverném a fogadat is !
2020. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha nekem is feláll zuhanyozás közben de nem teljesen csak ugy nagyjábol félig. Nem tudok mit csinálni ellene. Utána lassan vissza lankad teljesen. Volt már sokszor uszodában is meg kempingbe nyáron
2020. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért elég perverz dolog nyilvános zuhanyzóban kiverni. Szerintem te nem az egészség kategóriában akartál kérdezni, hanem a szexualitás rovatban...
2020. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ú, tényleg! Oda is kiírom.:)
2020. jan. 5. 17:45
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

4 ha kiverted fogad dupla büncselekmeny

1 gyülöletbünteny

2. 8 napon tulgyogyulo testiserted

Gondolkozz , mivel önkenytelen reakcio siman alhat egy edzes utan magasabb a tesztoszint ;)

Kemeny fiu

2020. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
a kondiban is elég soknak félmerev lesz,,,ha szappanozzák meg egy kis inger éri,,akinek nincs erekcios problémája ,annak feláll kicsit..ez természetes,láttam olyat is,akinek full az ég felé nézett de nem zavartatta magat..nekem is szokott,nem szégyenlemez van..hat olyan volt már,hoyg nem volt bent senki csak én es kivertem ()
2020. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiaba pontoztok le felregepeles miatt igazam van ahogy az elöttem szolonak is
2020. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!