Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, ha kocsonya állagú...

Normális, ha kocsonya állagú a spermám?

Figyelt kérdés

Ha ejakulálok, akkor tökéletes a spermám állaga, színe, szaga de az ejakulálás után 1órával ha pisilek, akkor nem sok, csak egy kevés darabos sárgásabb kocsonyás sperma jön ki ilyen 2mm nagyságú szakadozott valami, ismétlem kevés, alig látható mennyiség, csak úgy vettem észre. Az ejakulálás természetesen nem fáj, meg nem viszket.

Ez csak a megmaradt sperma, vagy mi? Köszi a válaszolat.

16/f



2020. jan. 6. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nálam ejakuláció alkalmával távozik a sperma, amikor pisilek a húgyvezetékemen keresztül távozik a vizelet.

Se kocsonya, se más.

2020. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is, de marad még vagy nem tudom
2020. jan. 6. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, az lehet hogy sperma maradék.

Ejakulálás után próbáld a péniszedből a tövétől a végéig kimaszírozni a maradékot és akkor talán nem marad benne.

2020. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

*A húgyvezeték a vizeletet a vesékből a húgyhólyagba vezető cső. A húgycső meg a húgyhólyagból (csak a férfiaknál) a prosztatán át húgycsőnyílásig vezeti tovább. Ahol távozik a testből.

Általános iskola 7-8. osztályos tananyag, ezt azért egy tininek, de egy felnőttnek még inkább már azért illik tudnia!

2020. jan. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is azt mondtam, hogy a hugyhólyagomból jön.
2020. jan. 7. 07:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérek, kedves #4-es válaszoló, ezt csúnyán elrontottam!

Újra leírom, immár helyesbítve:

Nálam az ejakuláció alkalmával távozik az ondó, és amikor pisilek, a húgycsövön (urethra) át a vizeletem. Mindkettő ezen az úton, de külön-külön - azaz más-más időben - jut el a húgycsőnyílásomig, hogy ürüljön a szervezetemből.

2020. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!