Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan, akit szintén...

Van itt olyan, akit szintén gyerekkorában metéltek körül? Ha igen, miért csinálták?

Figyelt kérdés
Nekem is megcsinálták, és nem tudom mennyire gyakori ez..

2020. jan. 8. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem, de érdekes, hogy kb másnaponta látom ezt a kérdést ugyan ezzel a megfogalmazással.
2020. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én egy ilyet se láttam.
2020. jan. 8. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Talán mert csak az első oldalon nézegetsz. Tényleg elég sokszor kérdezik már ugyanezt és azért elég uncsi!

Ott a kereső, intelligens emberek előbb azt használják csak utána kérdeznek!

2020. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
megnézhetem? nem láttam még metéltet
2020. jan. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Csak a sajatoddal foglalkozz. Kit erdekel, hogy mase milyen? Ha te es a partnered elegedett, csak ez szamit. Igy is irkalni fog neked par perverz emberke, hogy mutasd meg, de ez maganugy.


Amerikai korhazban eleg gyakori ujszulott korban. Angliaban inkabb par hetesen csinaljak, ha valamelyik szulo muszlim vagy higeniai megfontolasbol . Az angoloknal az arany meg mindig 10-20%. Del-Koreaban pl. az amcsi katonak miatt terjedt el, ott serdulokorban vegzik. Mig muszlim barataim eseteben is szinte mindig 2 honapos kor elott mar a korhazban tulestek rajta. Zsido csaladokban nyolc napos korban vegzik. Szoval, nyugi jo csoportba kerultel, csak okosan hasznald a lanyoknal! ;)

2020. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azért van az oldal h megkerdeze mindeki amit szeretne

ha 100 szor teszik fel akkor 100szor

2020. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!