Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen módszerrel tudom...

Milyen módszerrel tudom elérni a gyors "újratöltést"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az esti szeretkezés után, reggel nem voltam képes újra felállítani állandóra, illetve este se, de azt betudtam annak, hogy fáradt voltam, mert tényleg eltudtam volna bárhol aludni pillanatok alatt.

Régen nem volt ilyen problémám. Egész nap másra sem tudtam gondolni. Noha még akkoriban nem volt barátnőm.

Tehát a kérdésem arra irányul, hogy olyan módszereket keresek, vagy életmódváltást, amivel képes lennék megint többre. Mert akarom, csak olyan rossz, hogy nem akart reggel normálisan felállni. Öregség, mert 21 éves vagyok. Járok sportolni, illetve dolgozok mellette.



2020. jan. 13. 08:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Öregség kizárva*
2020. jan. 13. 08:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvos
2020. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gublug ***** válasza:
20%

Hello.

Keress ra a vágyfokozó élelmiszerekre, zöldségekre.

Olvasd el a Tao a szexben c. konyvet, vagy vm hasonlo a cime. Itt egy cikk is:


[link]

2020. jan. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fokozhatod a nemi vágyat bármennyire is,ha nemi szerveid ilyen rövid idő alatt nem képesek a"raktárt",ha nem is tele,de megfelelően feltölteni.Ez mindenkinél másképp működik.Inkább erről kellene olvasnod valamilyen szexualitással foglalkozó könyvben .
2020. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Am szerintem meg csak felfáztam, mert néhol van rajta egy pár pici pötty, kivan száradva, meg fáj ha pisilek. Lehet, hogy ezért nem ment neki.
2020. jan. 14. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj már orvoshoz, te isten barma az std-del, meg az impotenciáddal! Ne a csodára várj!
2020. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első körben próbáld kialudni magad, kiiktatni dolgokat amik stresszelnek.

Ha csak egyszer fordult elő, valószínüleg semmi komoly, nyugodj meg. Ez bárkivel előfordulhat bármilyen korban. Ha rágörcsölsz, hogy miért nem elég jó a merevedésed és 12 órán belül miért nem áll fel újra, akkor csak tovább rontod a helyzetedet és egy spirálba fogsz kerülni.

Ha megértő partnered van, akkor ő is segíthet.

Próbáljatok olyan szexet amikor csak a partneredre fókuszáltok, az ő kielégítésére. Ne legyen közösülés, a kielégítése független legyen attól hogy milyen a merevedésed.

Pár ilyen alkalom esetleg segíthet, hogy ellazulj és a stressz eltünjön az "ágyatokból". Sok sikert!

2020. jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tegnap, és ma reggel is úgy ébredtem, hogy áll. Úgyhogy képes rá :D

És most is, ha rá gondolok, akkor feláll pillanatokon belül. Lehet, hogy tényleg csak a fáradtság és a túlgondolás volt a baj. :/

2020. jan. 15. 09:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen. Ha így van merevedésed, az azt mutatja, hogy fizikai probléma biztosan nincsen. Stressz, fáradtság, valamilyen nyomás lehet. ;)

#7-es voltam

2020. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!