Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rutin műtéthez szükséges...

Rutin műtéthez szükséges labort bármelyik Sztk ba lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Megvan az időpont és mondta doktornő hogy csináltassam meg ezeket vizelet, vérvétel. A műtét Pesten lesz én jóval messzebb lakok. Viszont a doktornő nem mondta hogy a lakóhelyemen is csinaltathatom és nem tudom lehet e. És ha nem muszáj nem akarok utazni 2 órát pláne ha vizelet is kell és nem adott semmit amibe vihetem. Az én városomba az Sztk ba elfogadhatjak a Pesti kórház által kiallitott lapot rajta hogy milyen vizsgálatok szükségesek? Hogy megy ez?
2020. jan. 13. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mindenütt. Sőt: legutóbb kiküldték nekem e-mailben, el se kellett mennem a leletért. Vizeletet viheted akármiben, nem kell valami szabvány cucc.
2020. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Címezze úgy a beutalót oda,másképp nem kötelesek ellátni. Doki nem mondta meg,hogy milyen lehetőségeid vannak?
2020. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, jól csináltatod, bár én a helyedben felhívnám magát az orvost aki ezt kérte és megkérdezném hogy mit tartalmazzon a labor és hol tudom megcsináltatni? Az is fontos, hogy mihez kell a labor milyen "rutinműtéted" lesz, altatni fognak-e? Meg nem is mindig és mindenki kér u orvosok közül labort a műtéthez!
2020. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobb lenne olyanok válaszolnának akik a közel múltban estek át valamilyen műtéten .A műtétre irányitó orvos adja az időpontot,és minden olyan papirt,amellyel a műtét előtti vizsgálatokra menni kell.A laborral kapcsolatos vizsgálatok is rajt vannak .Ha netán vércsoport meghatározás is kell,arra is ez a doki ad külön beutalót .

Még az is rajt van,mikor kell a műtétre jelentkezni,és hol.

2020. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!