Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet újra merevedésem?

Hogyan lehet újra merevedésem?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok.


Sajnos fejben valami nagyon elromlott bennem...


28 éves koromig nem volt semmi bajom, nem voltam túl sok nővel de nem volt gond.


28 éves kormban az akkori kapcsolatom sajnos lelkileg annyira tönkretett hogy azóta már teljes mértékben félek kezdeményezni, akkor ugyanis annyira megalázott nyilvánosan részegen hogy ez bennem ragadt nagyon.


A szex közöttűnk nem volt rossz egy ideig de annyira vehemens lett egy idő után hogy szó szerint kevés lettem és ezt szóvá is tette és igaza volt mert tényleg amikor mondta hogy kevés akkor egyre csak lankadtam minden értelemben és fejben is.


A csúcspont egy esti baráti talalkozásnál volt amikor annyira részeg volt hogy amikor mondtam hogy itt a vége most megyünk haza akkor bumm mindenki elött megalázott ( ez is lett a kapcsolatunk vége mert utána kidobott)


Azóta 5 nővel próbálram együtt lenni az elmúlt 3-4 év alatt de most már kilehet mondani hogy nem tudom használni...az elmúlt 1 évben pedig már nem is kezdeményeztem mert tudtam hogy mi lesz a vége....


A fejemben valami kegyetlenül elromott...


És sajnos vagy nem sajnos de a kamagra sem segített mert ahogy eszembejut vagy a nőnek van valamilyen megnyivánulása azonnal mint ha hatását vesztené



2020. jan. 13. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az agyad szexuális kötpontját nem éri szexuális inger,

Akgész doboz kamagrát,vagy viarát is beszedhetsz,lankad marad .Csak együttsesen hatnak a rásegitők.

2020. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálpszichológus segíthet
2020. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gublug ***** válasza:
66%

Reszvetem baratom!

Kineziologust is megprobalhatsz.

2020. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ki volt a csaj, aki megalázott? Előtted hány pasival volt már vajon dolga, és milyen körülmények között, amiről fogalmad se lehet? Nehogy egy már egy "riherongy" miatt kétségbe essünk, jól is néznénk ki! Egyébként a szexuálpszichológus ártani nem árthat.
2020. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem reménytelen a helyzeted egyáltalán.

Mint előttem már javasolta valaki, szexuálpszichológus tud segíteni feldolgozni ezeket a sérüléseket és tovább lépni. Egyedül ezt nem fogod tudni megoldani.j

2020. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Aztarohadt...

Ez kemény..

Részvétem, jobbulást 😞

Ammm örülj is hogy már nincs az a csaj, sokkal jobb lesz ez így. Menni fog 👍💪

Vagy egy megértő, kedves nő kell aki visszahoz téged vagy egy szexuálpszichológus 👍👍

2020. jan. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!