Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ejakuláció után miért ég a...

Ejakuláció után miért ég a hugycsövem?

Figyelt kérdés

néha,szó szerint néha(értek itt éveket) ejakuláció után és a hugycsőnyilásomnál és olyan mintha kicsit kisugározna a prosztatámra. Évekkel ezelőtt 2x is voltam urulógusnál, azt mondta semmi gond.

Szó szerint néha jön elő, van hogy 4-5 hónapig semmi, van, hogy 1-2 hónapig. De van, hogy egymás után 2x is. Érdekes, mert főként maszturbáció után, szex közben exeimnél Nagyon ritkán jött elő



2020. jan. 16. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet prosztatagyulladás vagy akár valami némi betegség jele is. Ideje lenne újra urológushoz fordulni.
2020. jan. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gombás fertőzés nem lehetséges?


(Azt írod, maszturbáció után - tehát valamilyen gyulladást okozó vírusféleség kerülhet oda.)

2020. jan. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, de ez is érdekes, elmúlt, utána egy 50 perccel megint kivertem és SEMMI! komolyan egy picit se fáj... az előtte lévőnél meg majd megörültem. Ez hogy?!
2020. jan. 16. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd ha nagyobb számban termelődött volna baktérium,biztos fájt volna .50 perc az nagyon kicsi idő.
2020. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán az exeidtől valami tartósat összeszedtél.

Az okozó baktériumot nem könnyű kimutatni,ezért mondta a doki,semmi gond (szerinte)

2020. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!