Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Új orvosom lett, megfogja...

Új orvosom lett, megfogja nézni a péniszem mit fog csinálni pontodsabban?

Figyelt kérdés

Szaisztok, új házi orvos váltásba vagyok és az orvos azt mondta megfogjs nézni a nemi szervem.

Pontosabban mit fog csinálni szerintetek?



2020. jan. 19. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Megnézi van-e rajta valamilyen betegség, fertőzés jele. Ne parázz, tök normális.

20F

2020. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézné meg, ha nincs panaszod? Nem szakorvos, a 2 here megvan -e, fityma nincs -e letapadva, ennyit lát.
2020. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez most komoly? Nem csak viccelt. Nő vagy férfi?


Ha nincs panaszod akkor minek nézné? Ha panaszod van akkor is inkább beutalót ír.

Főleg egy háziorvos.

2020. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Háziorvos rezidens vagyok. Ez a kérdés akkora kamu mint a Mount Everest... Minek nézegetné a háziorvos bárki felnőttnek a péniszét? De most komolyan! Felnőtt ember tartozik magáért annyi felelősséggel, hogyha gyanúsat tapasztal azt jelzi, akkor szívesen megnézzük és igyekszünk segíteni a probléma megoldásában. Egyébként nem vagyunk kíváncsiak más péniszére.

Ami meg a slussz poén az egészben, hogy elképzelem bejelentkezik az új beteg, és a kolléga közli, hogy majd egy hét múlva jöjjön vissza a beteg fizikális vizsgálatra és majd a farkát is megnézegeti... Nagyon életszagú...

2020. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
A háziorvos nem fogja nézegetni a farkad. Ha problémád van, elmondod a tüneteket, ő meg elküld a megfelelő szakrendelésre (urológia, vagy bőr/nemibeteg gondozó)
2020. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

"Ha panaszod van akkor is inkább beutalót ír.


Főleg egy háziorvos."


Erre viszont azt reagálnám, hogy nem kellene a háziorvosokat lenézni. Normális háziorvos baromi sok problémát mg tud oldani és éppen olyan szakember, mint egy sebész, vagy egy belgyógyász.

Én elmúlt napokban tártam fel gennyedző sebet, mostam fület, helyeztem be katétert stb. Nem a 80 éves járni alig tudó kollégákból kellene kiindulni, akik azért nem tudnak nyugdíjba menni, mert nincs aki átvegye a helyüket, mert ilyen nagyon megbecsülik a kedves betegek a szakmánkat.

2020. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Minden tiszteletem az orvosoké.

Elnézést kérek tőled és minden háziorvostól ha megbántottalak benneteket.


De nekem inkább szakorvosokról van jó véleményem.

lehet, hogy nekem is háziorvost kellene váltanom.:)


Minden tiszteletem a tiéd.

2020. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez így eleg eletszerűtlen valóban. Hány éves vagy kérdező?


Amúgy bocsi, de off lesz: főleg a háziorvos rezidens válaszolótól kérdezem, de mástól is, ha tudja/ van ilyenben tapasztalata: En lány vagyok, es szerinted ciki lenne megkérni arra a háziorvosomat, hogy nézze meg a mellem? Megyek majd nőgyógyászhoz is februárban, de hozzá hamarabb tudnek eljutni, ezert gondolkodom, hogy megnezetem vele. (Gyanúsat erzek bennük, mindkét oldalon)

A kérdés komoly, nem kérek senkitől perverz hangvételű privit, hogy ,,majd en megnezem" stb. A haziorvosom egyben belgyógyasz is, bár azt hiszem ebből a szempontbol ez nem számít, de lehet tevedek.

2020. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megszoktam nézni, meg át szoktam tapintani, ha a betegnek panasza van, vagy csomót érez,továbbá szoktam beutalót adni ilyenkor emlő ultrahangra.
2020. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!