Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lankadt állapotban mennyire...

Lankadt állapotban mennyire fedi a fityma a makkot a részlegesen körülmetélteknél?

Figyelt kérdés
Illetve minden fitymaletapadást/szűkületet meg lehet oldani részleges körülmetéléssel?

2020. jan. 19. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

nem hiszem, hogy ez egységes lenne, még a fitymásoknál se ugyanannyira

a második kérdésre meg orvos tudna válaszolni szerintem

20f

2020. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Az én letapadásos fitymaszűkületemet feltépés utàn bemetszéssel és fékalávarrással oldották meg, picit rövidebb felül de nem gond mert takarja a bőr. Ha nem rontod el te is saját vagy itt ajánlott otthoni praktikákkal mint itt rengetegen és a megfelelő szakemberhez fordulsz, akkor te is megúszhatod jó esetben ennyivel!
2020. jan. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Az orvostól függ mennyi bőrt hagy meg .

Letapadás után,nem változik a bőr hossza ,marad amennyivel születtél.

Letapadásnál nem kell körülmetélni .

2020. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A legerősebb letapadásoknál sem kell metélni?
2020. jan. 20. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Nàlam nem kellett de én nem próbálkoztam semmilyen ilyen hülyeséggel, amit itt a gyakorin vagy màs fórumokon sokan javasoltak, mert csak tönkretettem volna a bőrt és megbizható szakemberre bíztam a megoldásàt, lehet nekem ezért volt szerencsém! Különben ha berepedett vagy behegesedett a sok "okosnak látszó gyors otthoni módszer" ígéretével kecsegtető kártékony "jótanács" miatt amit megfogadsz ha megfogadsz, akkor nem hiszem hogy meg lehetne menteni a fitymát, de ez sok dologtól függ szerintem! De mondom érdemes egy pròbát tenni, csak tudni kell ki tud segíteni aki nem metéléspàrti, én is így találtam rà arra aki segitett
2020. jan. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!