Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Előfordulhat, hogy a kimerülts...

Előfordulhat, hogy a kimerültségtől nem akar úgy működni a kisfickó odalent, ahogy kellene?

Figyelt kérdés

Vagyis, nem igazán akar felállni, de nem is nagyon kívánom a szexet sem, tehát simán elvagyok maszturbálás nélkül, mert egyszerűen nem tudom miért, de nem kívánom.

Régen nem volt ilyen, ment napi 3-szor is, és van hogy most is működik, de legtöbbször lankadt és nem áll fel.

Dolgozok, munka után pedig este még edzésekre is eljárok. Ezenkívül a kimerültség jelei megfigyelhetőek rajtam, de a sportot sem akarom abbahagyni, mert azt meg szeretem. Félek, hogy a barátnőm el ne hagyjon emiatt, bár szerintem nem ezért van velem. És hozzájön, hogy kissé rástresszelek a dologra, nem tudok közben se ellazulni, mert hullafáradt vagyok, és inkább aludnék helyette.

Ráadásul 22 éves vagyok, tehát azt se mondhatni, hogy öreg. :/



2020. jan. 23. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónapja kezdtem edzeni munka mellett. Bár én nő vagyok, hasonlóan érzem magamat. Fáradt vagyok, nincs kedvem szexelni. Sajnos valahogy meg kell találnunk a középutat.

23N

2020. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nincs ebben semmi különös.Nem gépek vagyunk,hogy mindig azonos teljesítményt nyújtsunk .
2020. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyilván nem gépek vagyunk.

De minél jobban akarom, annál kevésbé sikerül. És idegesít.

2020. jan. 23. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Azota valami változás?
2021. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!