Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik valami jó vény nélküli...

Létezik valami jó vény nélküli gyógyszer prosztatagyulladásra?

Figyelt kérdés
Fel voltam fázva november-decemberben. Az elvileg elmúlt, viszont most alig tudok vizelni, vékony a sugár, nehezen is indul. Néha fájások is vannak. Az orvos szerint krónikus prosztatagyulladás. Írt antibiotikumot amit szedek, csak november óta ez már a sokadik doboz. Konkrétan elvileg antibiotikum szedés alatt ment ez rá a prosztatámra.

2020. jan. 23. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Pollstimol, füzikelevél tea. Sok folyadék, sok mozgás, kerülni az ülést.
2020. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 jackson74 válasza:
Mi a pollisztimol ? és hol lehet megvásárolni? köszi elöre is
2020. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ahogy nézem gyógyszertárban kapható. Én kisvirágú füzike teát fogyasztok és Saballot. Saballo ellőtt Prostamol Uno-t, elvileg ugyan az a kettő, de mintha a Prostamol jobb lett volna nekem, bár erre ne támaszkodjon senki. Prosztata gyulladás egy makacs dolog. Ezek a növényi eredetű dolgok szerintem akkor hatásosak, ha valakinél esetleg enyhe vagy nem bakteriális eredetű ez a gyulladás. Ha bakteriális, akkor ezek lényegében semmit sem érnek. Azért szedem, hogy hátha valamit mégis használ. A baktériumokra antibiotikum kell, amit tenyésztés után tudnak megmondani, hogy melyik hathat rájuk és gyulladáscsökkentő gyógyszer. Nekem az orvos Xiloxot írt fel gyulladáscsökkentőnek, ami egy elég erős vényköteles gyógyszer és enyhültek is a tünetek tőle.


Erősen javaslom a viezlési panaszok, alhasi fájások, ülés közben végbél tájékon jelentkező panaszok esetén felkeresni egy urológust, mert ez nem olyan mint egy torokfájás, amit 10-ből 9 esetben lazán el lehet intézni egy vény nélküli szopogató tablettával. Ha bakteriális eredetű, akkor méginkább orvosi segítség kell.

2020. márc. 2. 00:30
 4/4 Ricsi74zhf válasza:
Írj rám segítek hogy mi a jó.Itt akik írtak fogalmuk sincs arról hogy mi ez ellen a hatásos...
2020. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!