Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » LEVNIBIOT 500 MG Igen vagy Nem?

Sertralin89 kérdése:

LEVNIBIOT 500 MG Igen vagy Nem?

Figyelt kérdés

A problémám a nyáron keletkezett. Bepirosodott a nemi szervem, és azóta, ha elmegyek, piros lesz megint. Eltelt némi idő, de már erősebben szúrkál. A házidokim egy Cifloxin nevű gyógyszert írt fel, amiből két szemet szedtem be. Nem okozott problémát, de notorikus szokásom lecsekkolni minden gyógyszert, és valami iszonyatosak azok a dolgok, amiket írnak a gyógyszerről. Maradandó neurológiai, pszichológiai és egyéb panaszokat okoz. Olvastam olyat is, akinek ez a gyógyszer tette tönkre az életét. Voltam az urológusnál, ahol Levnibiot nevű gyógyszert írt fel az orvos. Megnézett, azt mondja be van gyulladva a prosztatám, és ez egy komoly dolog, mert visszatérhet. A patikában jöttem rá, hogy ez ugyan az a hatóanyag, mint a Cifloxin. A leletemen annyi szerepel, hogy:


"gesztenyényi, mirigyes, lényegesen érzékeny prostata"


Van valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban? Merjem szedni, ha a két db Cifloxin nem okozott problémát? Alapvetően olanzapint kapok, mert pánikbetegként diagnosztizáltak. Csak akkor kezdtem el szedni a gyógyszert, amikor már olyan rossz volt az állapotom, hogy kórházba kerültem. Nagyon félek a gyógyszerektől. Tud valaki segíteni? Mit csináljak? Be merjem szedni? Vagy keressek másik orvost, és kérjek másik gyógyszert?



2020. jan. 23. 18:55
 1/8 anarchy666 ***** válasza:
Mert a másik gyógyszernek nincs mellékhatása? Ha eddig nem volt baj akkor most miért lenne?
2020. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert a Cifloxinból csak két darabot szedtem be, kedves első válaszoló. Lehet egy levéltől fejre állok. Olvastam késleltetett reakciókról is...:(
2020. jan. 23. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor arról is olvasnod kellett kedves Kérdező, hogyha az orvos előír neked egy antibiotikum-kúrát és az elsők bevétele után nincs semmi mellékhatás, akkor végig kell szedned, mert ha nem, akkor a hatóanyagra a fertőzést okozó kórokozók immunissá rezisztensé válhatnak, idővel pedig válnak! Felelőtlenül viselkedtél azzal, hogy a két szem Cifloxin után minden indok nélkül leálltál! Nem netes hülyeségekkel kéne magad össze-vissza riogatnod, hanem amit az orvos előír, azt kéne betartanod! Ha nem fogsz meggyógyulni, akkor esélyes, hogy részben vagy egészben emiatt nem fogsz!
2020. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! A fluorokinolon gyógyszerek beszedésük után fél vagy egy évvel is okozhatnak maradandó neurológiai, pszichiátriai és egyéb károsodást. Nem kispályás dolgokat! Be vagyok szarva, nem is kicsit. Pszichés beteg vagyok, olanzapint szedek, így is elég bolond vagyok, szerinted kell nekem más probléma is a nyakamba? Így is kemény az életem!
2020. jan. 23. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem értem, mit vársz egyáltalán? Meg akarsz gyógyulni egyáltalán, vagy nem értem, az aggályaidat miért itt hangoztatod, miért nem az orvosnál, aki felírta a gyógyszer(eke)t?

Esküszöm ez a legkönnyebb, mindig az illetékes háta mögött panaszkodni, majd sopánkodni, hogy nem javult semmi. Szerintem gondolkodj el a gyógyuláshoz, meg úgy mindenhez való hozzáállásodon, kérdező!

2020. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A hatodik napon elkezdett égni a bőröm, és fájnak az izületeim is. Totál elviselhetetlen. Mindenki akivel beszéltem, azt mondta nem lehet baj. Hát lett. Ez a gyógyszer egy ki... méreg. Jól átvert mindenki.
2020. jan. 31. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden antibiotikum valahol az, ezért kell hozzá probiotikumot szedned és ha mellékhatást tapasztalsz csak akkor szabad leállni és azonnal vissza kell menned az orvoshoz aki felírta és jelezni neki a mellékhatást!

Amúgy meg mit vársz egyszerű mezei kommentelőktől? Ez a gyakorikérdések nem pedig orvosi oldal! Senki nem vert át, csak te magadat azzal, hogy ide kiírtad a kérdésedet holott itt senki orvos nincs! Akkor? Mit is vársz te itt másoktól? Hát persze hogy csalódtál...magadban! Az okos ember az tudja hogy hova forduljon a kérdéseivel ilyen témában!

2020. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Más ismerőseimre gondoltam, akik egészségügyben dolgoznak. :( Mindegy, görcsölnek enyhén az izmaim, folyamatosan viszket a bőröm. Egy perc nyugtom sincs. Hogy tud ilyen gyógyszert felírni egy orvos? Ezek náci állatok!
2020. febr. 1. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!