Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lágyék (here) sérv műtétem...

Lágyék (here) sérv műtétem volt hagyományos technika, nem volt háló mert nagy volt a sérv és ki is záródott. A seb szépen gyógyul. A műtét után a jobb oldali herém a "nyakamban" van, vagyis nagyon fent van és érzékeny is. Tapasztalt valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Két és fél hete volt jobb oldalon lágyék (here) sérv műtétem.

2020. jan. 23. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Két és fél hét az még nagyon kevés. Ilyenkor még bármi beleférhet.
2020. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sok mutétet basznak el Magyarországon az orvosokat védi a jog, ált mindenki azt mondja még várj meg hasonlok,de mire?
2020. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt here mütétem 7 évesen..azita is nagyon érzékeny..a legkisebb hirtelen mozdulatra is nyillaló fájdalom sugárzik a hasamba..ha véletlen fürdésnél hevesebben szappanozom,akkor is..pl szexnél mondom a parteneremnek aki csürni simogatni akarja esetleg bekapni es szivogatni..mondom neki hogy inkabb ne..pedig jo lenne..de egyszerüen fáj..lehet mütétkor valamit rosszul varrtak össze vagy nem tudom..utalom de ez van eezel kell egyutt élnem
2020. jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lágyéksérv,és a here sért az szerintem 2 dolog .

Neked a hasfal kirepedése okozta a gondot,ha jól értem .

A herédhez nem nyultak,akkor miért lehet a gond vele ?

2020. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!