Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves fiú vagyok,175 cm, és...

18 éves fiú vagyok,175 cm, és 60 kiló. Nagyon soványnak érzem magam, mit tehetnék, hogy fel tudjak szedni jó pár kilót? (eszek rendesen)

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Az interneten vannak tömegnövelő étrendek. Például:

[link]

Nem olvastam most el az egészet, tehát csak elmondok pár infót, ami lehet a cikkben is le van írva:

Ha pár kilót szeretnél felszedni, akkor először is döntsd el, hogy hogyan szeretnéd azt: zsírban vagy izomban. A tömegnövelő étrend olyan embereknek lett kitalálva, akik szeretnének IZMOSODNI és nagyobbak lenni szélességben, majd ezután szálkásítani, hogy szépen kidolgozódjanak az izmok.

Tehát a tömegnövelő étrend akkor lesz igazán hasznos, hogyha mellette edzel is, mert különben zsírrétegként fog rád lerakódni a rengeteg plusz kalória.

2020. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm
2020. jan. 25. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Több 10 évvel ezelőtt is voltak hasonló termetű fiúk,többek közt én is .Ránk akkoriban a katonaság várt .

Konditerem nem volt,helyette minden reggel reggeli torna,kemény testnevelés órák,menet gyakorlatok.

Nem csak erősek,hanem szívósak is lettünk .Az élelemezés mindig azonos időben volt,és nem válogattunk.

Pontosan 2 évet húztam le,60 al vonultan,75 tel szereltem .

2020. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

örülj neki hogy csak ennyi vagy

úgyse tart örökké

2020. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

#3

te ugyan nem voltál katona 2 évig 10 éve

2020. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!