Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljes vagy részleges körülmet...

Teljes vagy részleges körülmetélést válasszam? (Azért fordultam orvoshoz mert túl rövid a fékem)

Figyelt kérdés
voltunk orvosnál és azt mondta az hogy van bemetszés funkció viszont akkor utánna a pénisz nagyon ronda tud lenni meg a seb szétnyilik , ezért mondta a körülmetélést viszont nem akarok elhamarkodott döntést hozni!

2020. jan. 25. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Na pont ezért nem egy elfogult orvoshoz kellene menni először, hanem egy semleges fitymaszűkületi tanácsadót kellene felkeresni akinek mindenre van rálàtása, nem csak az orvosok által olyan mániákusan istenített körülmetélésre, hanem a többi beavatkozásra is! Akkor azt is tudnád hogy a rövid fék nem fitymaszűkület, már ezért se indokolt metélni ha csak rövid fék a bajod! Az ilyen orvost jól tökön kéne rúgni, aki ilyen baromságokkal hiteget! Nekem például bemetszéssel oldottuk meg és egyáltalán nem lett csúnya, az meg hogy szétnyílik egy seb, hát istenem! Körülmetélésnél sokkal gyakrabban fordul elő hogy szétnyílik, amúgy meg ha megvágod magad akkor se varrják össze a sebed mégis begyógyul valahogy nem? Na már csak ezért is elképesztő az orvos érvelése!

Bemetszeni csak akkor mettszesd, ha tényleg fitymaszűkületed van. Ha nincs akkor inkább fékalávarrást keress sokkal szebb eredményt ad, mint egy lézeres, elektromos vagy sima szikés!

2020. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a bemetszés elsőnek, mert akkor utána hátrahúzható lesz és a makk alatt nem feszül.


Ha viszont a körülmetélés jön szóba, akkor válaszd a teljes nyiszálást a feszesebb eredményért.

2020. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja aztán ha nem bírja a fedetlenséget a makkja akkor még feszüljön is, mi?

A részleges körülmetélésről is inkább csak a rosszat terjesztik az urológusok mint a bemetszésről is, mert nekik egyszerűbb a teljes meg aztán azért nagyobb pénzt kapnak mint azért, hogy megmentsék a fitymádat, aztán tessék, nekem például egész szép lett! Szóval csak rajtad áll!

De ha a fitymádat meg akarnád menteni, akkor ne menj vissza ehhez az urológushoz aki csak ijeszteget, mert nem vicc, képes megtenni hogy neked is elrontja azért, hogy igaza legyen és visszamehess hozzá tkm-re! Két műtét kétszeres gyógyulási idő, fájdalmak tökfeleslegesen! A bemetszés után nekem nem fájt annyira! A fékalávarrás se vészes az picit feszül, de amugy 3 nappal a beavatkozás után már kiverhettem magamnak, mert utána nekem kötelező volt a fitymanyújtás és a fitymaféknyújtás mereven is, akkor meg már miért ne? De ennek megvan a maga értelme is, szóval ezek csak akkor segítenek ha azzal a módszerrel csináltatod amivel nekem is csinálták!

2020. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Először, csak a féket távolíttasd el.

Ha még mindig nem OK, akkor is csak részleges metélést kérj. És nagyon jól járj utána, hogy kihez mész, utólag már nincs mit tenni, ha nem úgy csinálta, ahogy megbeszéltétek.

2020. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!