Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, iskolaorvosi vizsgálaton...

Fiúk, iskolaorvosi vizsgálaton ti hogy éltétek meg a vetkőzést és az alaposabb vizsgálatokat a többiek előtt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy viseltétek amikor a nemi szerveket is vizsgálták?

Hányan voltatok bent egyszerre?

Tudtátok előtte, hogy aznap alaposabb szűrés lesz?

Nálatok mi volt vizsgálatok menete, sorrendje?

Beszéltetek utána erről?

Nálunk hamarosan lesz és kíváncsi vagyok máshol mi a szokás.



2020. jan. 26. 12:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes, hogy milyen sok fiú parázik az iskolai orvosi vizsgálattól, azon belül is a nemiszerv vizsgálattól. Pedig az is az ők érdekeit szolgálja ha minél hamarabb kiderül, hogy fitymaszűkülete van vagy esetleg hereprobléma. Viszont nem láttam még kérdést arról hogy miként viselik azt amikor az első barátnő alaposan megvizsgálja, szemügyre veszi a nemi szervét amit addig még senki sem tett meg. Pedig mindkét esez az élet része és teljesen természetes dolog.
2020. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
100%

Sose volt olyan, hogy egymás előtt kell vetkőzni, orvosnál nem is lesz

De nem kell szégyenlősködni amúgy olyan helyen se, ahol van

20f

2020. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Már régen volt, nekünk alsógatyára kellett vetkőzni, ott lent pedig függöny mögött nézett meg, nem a többiek előtt.
2020. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 szamo77db ***** válasza:
66%
A honvédségnél meztelenre kellett vetkőzni és utána adták ránk a katonaruhát. Ilyen helyzetben mit csinálnál kérdező?
2020. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
hát az én időmben nem nézte az iskola orvos a cerkát.iskola orvos sem volt.
2020. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

Bár, nem írtad, hogy hány éves vagy, de nézzük.


Butaság lenne azt mondani, hogy a fiú diákok többsége ne parázna rá valamennyire erre. Mikor én voltam ebben a korban, természetes, hogy picit mi is meg voltunk illetődve tőle.


Egyszerre csak egy gyerek van benn, és igen, tudtuk, hogy lesz ilyen vizsgálat, és érdemben nem beszéltük ki, mert mindenki tudta, mi volt. Nem volt beszédtéma.


Nem kell annyira rástresszelni a dologra. Ahogy fentebb is írták, a te érdekedet szolgálja a dolog. Az orvosnak pedig az is csak egy szerv. Mire felhúzod a gatyát, már el is felejti mit látott.


Don't panic! Néhány másodperc az egész, és tényleg a te érdekedben történik. :)

2020. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
25%

6 os,azért nem írta a korát,mert nem irhatja talán ki.

Olvasd el a szabályzatot,aztán többet te sem kérdezel ilyet.

2020. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Minket sosem vizsgáltak meg meztelenül...

Iskolafogászatra jártunk rendszeresen, de annak sem volt értelme.

Volt vérnyomásmérés is, mondjuk arra ráparáztam, és fel is húztam magam rendesen.

Kb. egy 10-essel magasabb a vérnyomásom, mint az átlagnak, egyszerűen így stabil.

Mértek egy 140-es vérnyomást, és már kb szinte rögtön elkezdtek bactatni, hogy ez mennyire szörnyű, vizsgáltassam, meg fogok halni stb...


A végére 160-170 lett a vérnyomásom (éreztem, nagyon fájt a fejem a végén), annyira felhúztak.

2020. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, nem 140-et mértek, hanem 130 körül.

A lényegen nem változtat...


Az egész család ilyen, valószínű genetikai adottság.

2020. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Tesiórán kellett menni vizsgálatra, aztán elküldött mindenkit tesztcsíkra pisilni, majd után a váróban gatyára vetkőzni. Csak 12 és 14 évesen volt intim vizsgálat. A vizsgáló viszont egy legtérben volt, de ott egy paraván mögött megnézte a cuccost. Magamnak meg kellett emelni a herezacskómat, hogy lássa mindkettő leszállt, majd utána a fitymát hátrahúzni. A leszállt heréket be is írták az orvosi kartonra, ami majd 18 évesen kaptunk vissza. A tesitanárunk is csak annyit mondott a tesiöltözőbe visszatérve, hogy reméli mindenkinek megvan mindene. Ennyi. Aztán az egyik srácnál találtak herevisszsérvet, kettő másiknál fityma problémákat, ami miatt az egyiket körül is metélték később.
2020. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!