Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valamilyen hatékony...

Van valamilyen hatékony módszer a herezacskó szőrzetének eltávolítására?

Figyelt kérdés
A testszőrzetem géppel nyírom, a fent említett részen is így próbálom eltávolítani a szőrzetet. Próbálok nagyon finoman bánni azzal a területtel, de akármennyire is vigyázok, a gép mindig belevág a bőrbe, plusz sohase tudom az összes szőrszálat eltávolítani, hogy egyenletes hosszú legyen mindenhol. Próbáltam ollóval is, de úgy még többet hagytam bent és tovább tartott. Ezért érdeklődöm, hátha valakinek van rá valamilyen bevált módszere.
2020. jan. 27. 10:08
1 2
 1/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
75%
Borotvával nekem 1 perc az egész és szép simák lesznek a golyók is.
2020. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha-ha nagyon vicces 2-es... Köszi 1-es borotvával nem próbáltam, az nekem mindig veszélyesebbnek tűnt, mivel a zacsin egyenletlen a bőr, de majd akkor kipróbálom. Borotvával, hogy csinálod, kinyújtod, kisimítod a bőrt, vagy normál állapotában borotválod?
2020. jan. 28. 09:47
 3/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Megpróbálhatod mindkét módszerrel. Nekem az vált be, hogy vetkőzés után még össze van húzódva, és úgy borotválom.
2020. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is borotválni szoktam fűrdés közben. Ball kézzel kisimítom, jobbal borotválom. Tényleg csak egy perc.
2020. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
58%

Én is borotvával meg borotvahabbal csinálom. Ijesztőnek hangzott először, de sima ügy. Az arcomat sokkal nehezebb nem megvágni, mint a heréimet.


Egyébként azon gondolkozom, hogy kiszedtem a szőrtüszőket egy csipesszel és akkor örökre megszűnik a szőrös here. Csak ez persze eléggé fájdalmas, de egyszer kell megtenni

2020. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 mihh??? Azt hogy?? Kiszedni??
2020. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
#6 hh hogy? :D egy szempillacsipesszel egyenként kihúzgálni
2020. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 a szőröket igen, de a tüszők.
2020. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
58%
Két naponta borotválom.
2020. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha bírod a fájdalmat megprobálhatod gyantázni. Nagyon ki kell húzni hozzá a bőrt egyébként elviselhetetlen. Én a szélén gyantázom, a középső kritikus részeken csipesszel szedem ki kádban fürdés közben,úgy jó meleg legyen a víz. Nem vettem észre hogy a csipeszelés miatt kevesebb lenne.
2020. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!