Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezt a gyógyszert kaptam....

Ezt a gyógyszert kaptam. Mikor, hány nap múlva várható, hogy a vérnyomásom lecsökken a megfelelő értékre? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


Az a helyzet, hogy 165 feletti a vérnyomásom, amikor az üzemorvosnál vagyok és ő méri. Amikor otthon vagyok 135-155. Nem enged dolgozni. Elküldött a háziorvoshoz. Tőle kaptam ezt a gyógyszert, reggel kell 1 tablettát bevenni. Akkor mehetek ismét az üzemorvoshoz, ha majd két napig 140 alatti értékeket mérek magamnak. Akkor enged majd dolgozni, ha két napig 140 alatt lesz minden esetben otthon és ő maga is ezt méri majd a rendelőben, ha ezután visszamegyek. Szóval az a kérdés, ha szerencsés esetet feltételezünk és a gyógyszer hatásos, hogy hány nap múlva várható ettől a gyógyszertől a pozitív hatás? Röviden, mikor lesz 140 alatt?



2020. jan. 27. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
15%

A vérnyomás csökkentő attól kezd hatni,ahogy beveszed.

Naponta azonos időben kell beszedni .

Aki orvoshoz megy,és vizsgálat eredménye nem mindegy hogy milyen lesz,az izgul is ilyenkor .

Az üzem orvosnak is meg kellett volna mérni fél óra múlva is .1 mérésre nem lehet kimondani a magas vérnyomást.Erről nagyon megfeledkeznek az orvosok .

Több éven keresztül szedtem vérnyomás csökkentőt.

2 éve megoldódott a problémám .De a mai napig is azt irják a kartonomra "magas vérnyomásban szenved "

Persze gyógyszert már rég nem írnak fel.

Arról nem szóltak ,hogy az okát kellene keresni,mert egy

receptet könnyebb megírni .

2020. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma kaptam a gyógyszert, 2 órája vettem be az elsőt és 155 lett a vérnyomásom. Azt nem tudom, hogy emiatt lett 155, mert az otthoni mérések és az esti mérések alacsonyabbak szoktak lenni. Mikor lesz ebből két napon át 140 alatti, reggel délben este és az orvosnál is? Ettől tényleg lemegy?
2020. jan. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!