Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem ír fel nekem az orvos...

Nem ír fel nekem az orvos gyógyszert. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Már egy és fél hete fáj és viszket a péniszem. A vizelés is fájdalmas. A háziorvosom valamiért mindig oktalanul félórával előbb zár ezért csak benyögte hogy menjek sürgősségire. A sürgősségiről viszont vissza küldtek a háziorvoshoz. Azóta gyógyszert nem kaptam pedig már egyre rosszabb. A háziorvosom nagy sietségében csak megint elkuldott csak most az urológiára. Ahol április 1re kaptam időpontot. Gyógyszer nuku. Megőrülök. Nem bírom már ki. Mitévő legyek?
2020. jan. 29. 06:25
 1/9 anarchy666 ***** válasza:
Én úgy tudom az urológia nem beutaló vagy időpont köteles.
2020. jan. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj oda időpont nélkül! Ez nem várhat, be fognak hívni.
2020. jan. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Urológia nem beutalóköteles, így van. Menj oda.
2020. jan. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Beutaló nem kell,de nálunk pl. időpontos rendszer van és kb. 1 hónap,viszont sürgős esetben mehetsz akármikor,mondd,hogy görcsöl a veséd vagy nagy fájdalmad van lent,akkor nem küldenek el.
2020. jan. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemibeteg gondozóba menj, ott el fognak látni
2020. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kamu duma ez az urológiai több hónapos várakozási idő. 40 éve járok a tatai tb-s urológiára, és még 1 óránál többet nem kellett várnom. Kérdező, te meg ne az orvost szidd, hanem menj el az urológiai szakrendelőbe. Nem kell beutaló, nem kell időpontkérés sem. Beállsz a sorba azt annyi. Csak úgy látszik fosol az orvostól. Különben a háziorvos nem tud ezzel mit kezdeni. Meg nem is az ő dolga.
2020. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem, hogy hívtam az urológiát azt mondták csak április elejére tudnak időpontot adni. Ha pedig nagyon sürgős akkor kérjek beutalót a háziorvostól.
2020. jan. 29. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Időben kell érkezni a rendelésre és nem az utolsó fél órában és akkor el leszel látva. Egyébként egy háziorvos napi két órát köteles csak rendelni.
2020. jan. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj magán urológushoz! Ott egyből kapsz időpontot, igaz az fizetős, de ott legalább emberszámba vesznek és el is látnak! Én, ha nem megyek el oda, itt döglődnék a fájdalomtól egy gyulladás miatt. Nemi gondozóban is voltam konkrétan azt mondták, ameddig nincs labor eredmény, addig nem írnak fel semmit.. Vicc kategória (És az állami ellátás) olyan is.
2020. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!