Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogyha megérintem a barátnőmet, mindegy hogy hol, nem igazán akar felállni. Vagyis feláll, de hamar visszalankad,pedig nagyon kívánom. Arra is gondoltam már hogy mi van ha eltudok menni úgy, hogy nincs ejakulációm.

Mert itthon, reggel például áll mint a cövek, csak attól is ha ránézek.

Vagy a másik dolog amire gondoltam, hogy keveset maszturbálok. Heti egyszer szoktam csak.


2020. jan. 29. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet. De biztosan nem a heti egy maszturbálás. Persze ha többször csinálod, lehet hogy sikerül jobban megismerned a testedet, mi jo neked, mi izgat fel.

Fizikai oka nem lehet, ha maszturbáláskor és reggelente is van merevedésed.

Talán valami pszichikai dolog áll a háttérben, vagy stressz, ilyesmi.

Lehet hogy egy szexuálpszichológus tudna segíteni megfejteni az okát.

2020. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, mert kicsit mindig izgulok ilyenkor. Meg túlságosan a partnerre koncentrálok, hogy neki minél jobb legyen, lehet az is baj, hogy így meg a gondolataim nem ott vannak, ahol lenni kellene.
2020. jan. 29. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Lehet, hogy ez a gond tényleg.

Próbáljatok pár alkalommal csak pettingelni. Szigorúan NO behatolás.

Csak játszatok egymás testével, ne az legyen a cél hogy egyből orgazmusa legyen valamelyikőtöknek. Talán így sikerül ellazulnod és akkor hosszabb ideig lesz merevedésed.

Ha nem segít, akkor tényleg egy jó szexuálpszichológus tud ennél profibb tanácsot is adni. Sok sikert! ;)

2020. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet. Mert első alkalommal nem volt probléma. Még a másodikkal sem. Utána kezdődött minden... :(

Vmiért elkezdtem túlizgulni. De megpróbálom ellazulni, csak élvezni a pillanatot és nem foglalkozni azzal, hogy most nekem muszáj stb. :D

2020. jan. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!