Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikorra fejlődik ki az arcszőr...

Mikorra fejlődik ki az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és az osztályban már mindenkinek nő az arcszőrzete, csak nekem nem nőtt.. IDÁIG.. Nagy meglepetésemre kb 2 hónapja úgy megindult az államon, meg a bajszom, hogy már sűrű, erős szőrzetem van ezeken a helyeken. De azóta semmi. Persze nyilván nem egyről a kettőre megy a dolog, de így előreláthatólag mikorra fog kifejlodni az egész arcomon? Meglehet így állapítani? Ja, és ha ez segít, az ősöknek 2 generációra visszamenőleg sűrű, erős arcszőrzetük van.
2020. febr. 5. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagytok ám egyformák növekedés szempontjából,csak életkorilag.Nyugi,te is ki fogsz szőrösödni,akkor meg az lesz a baj.
2020. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyénenként függ. Van olyan haverom akinek 29 éves létére csak a bajusz részen és az állán nőtt ki kis szőr. De középsuliban volt olyan osztálytársam akinek 16-17 évesen már olyan arcszőrzete volt, mint egy harmincas férfinek.
2020. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!