Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék atvagas és bemetszes...

Fitymafék atvagas és bemetszes után hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Lézeres fitymafék égetés volt és szűkületet egy bemetszessel oldotta meg a doki. Aztmondta hogy holnap tegyek kamillaba és aztassam le a gézt vagy amivel be van csavarva. Aztán a betadint mondta hogy használjam de közben rohant is ki aztán nem tudom hogy azt mikor használjam. Aztmondta hogy a kamilla egy hétig nem tudom hányszor menjen meg a betadin egyszer egy nap. A betadint a kamilla után jó vagy igazából tök Mindegy hogy egymás után csinálom e?
2020. febr. 5. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Erről beszéltem. Az orvosok nem szánnak ràd semmi időt, elvégzik a kötelezőt azt le se sz..rnak, vagy ha lesokkolnak, mert te meg izgulsz, utána azt csinálnak a farkaddal, amit akarnak, végülis nem a sajátjuk, hanem a másiké, azzal meg könnyebb verni a csalánt! Aztán meg jöhetsz vissza te is ide laikusokhoz, trollokhoz meg privátban rejtőzködő perverzekhez kérdezni mint a többi birka, aki önként megy a vágóhídra.

És tessék, te is visszajöttél ide, ez meg már legalàbb a harmadikk kérdésed a témàban... nagyanyám erre mondta: "Szenvedj szamár!"

2020. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Slowrider ***** válasza:
100%

Naponta kétszer kamillás fürdő, utána Bepanthen kenőcs és kötés. Ez természetesen akkor, ha nem gyulladt be.

Ha begyulladt akkor használd a Betadine-t is a kamillás fürdő után. Jobbulást!

2020. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Slowrider ***** válasza:
100%
Ja, kamillás fürdőhöz használhatsz kamilla tinktúrát is, ebből egy két teáskanál elegendő egy pohárnyi vízhez.
2020. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!